A-N-JELL Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 10

smile
sarah-rupali alisema …
hey!! i'm happy to be here ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sarah-rupali alisema …
i lovee it...i had wacted several tym...rt nw wacting it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ennovy_smiley alisema …
I have just finished watching he's beautiful and that was a really really beautiful Korean drama. I never joined a Korean shabiki club before and now i'm into this and that's because of wewe guys. wewe were the first Korean singers that I idolize. Jeremy au Lee Hong Ki has a lovely voice especially when he sang the Very Good Words. Though he was crying but still he sang it well. I just wish there will be another tv series that all of wewe will be the starring. GODBLESS. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ANGELLFAN alisema …
I upendo YOU!!!!!!! WISH wewe WERE A REAL BAND!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
ari1pig_rabbit alisema …
A.N.Jell i upendo wewe guys!!!! i want to jiunge to your group... <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
GOMISWAQ alisema …
A.N JELL .. i want to jiunge to your group plsssssssssssssssssssssssssssssssssssss ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sooyan alisema …
UR AWESOME A.N.JELL GUYS!!!
with lots of love.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
linkey_llajen12 ametoa maoni…
me too .....want to jiunge A.N JELL......... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ANGELLFAN ametoa maoni…
I upendo YOU!!!!!!!!!!!!!! WISH wewe WERE A REAL BAND! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
minhhangsobeast alisema …
wewe are beautiful. that is AN Jell ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
lovegirlloveme alisema …
so i will be the sekunde i like the fany jeremny hhhhhhhhhh and the cool hyung [yong hwa] and of corse the intochable tae kyung hhhhhhhhhhhh lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
bandlovergal alisema …
whoah! so i'm the first to post here , cool....

i upendo wewe JGS , i upendo your voice.........it helps me sleep everynight....i feel like someone is serenading me whenever i hear wewe sing.... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita