Alpha and Omega Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 441-450 na 21119

skyrim2244 alisema …
Great no zaidi moon dragon au ares thanks ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
What?!?!?!?!?!?! What the fuck happend? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
they raged quit zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
/Snarles/ Fuckin Area! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Well I'm not going to let that little Asshole run me off. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
O my god what happened here ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
Well I can see that wewe guys give up see I told wewe would give up zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
That a good thing that some of wewe leaving the zaidi people goes the less fighting zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
And your guys are lying wewe not leaving wewe will soon come back one siku just like the others zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I'm on Area's side on this one. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
is this what wewe wanted area? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Fuck wewe all. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And ya know the bad thing about me leaving? Unlike most of wewe dumbasses, I have no other club to leave to, which means I'll be off fanpop too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
This club was dead to me two months ago. I was just too scared to admit it until now. Now, I just don't give a flying fuck. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Arrows11 ametoa maoni…
That's fine. My joy and ideas with my own shabiki creations feel pointless now since I'm dead on the inside at the moment. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
My last word here, for now. Are wewe happy with your victory area? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
wewe ALL JUST Lost YOUR TWO MOST FREQUENT USERS!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Im actually leaving bevause this club isnt even a club anymore, its a like of shit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*pile* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
This club is a waste of time.
Fuck wewe all, I tried and tried to help wewe all fjx it, but wewe all keep leaving, au ignoring the makala and suggestions I make to get the club back, and even though we all have our faults and points in this fight, area, wewe also have problems! At least we admit our problems! Can wewe say the same, and admit? No! All wewe wanna do is talk about how NOTHING is YOUR fault, when that is false!!! Fuck this place. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Unless wewe all try and get this place back together, wewe just Lost your best and most active user. Goodbye. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I didnt say i wanted to, just dont cafe if i do. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I was talking about a few others, like WilfFire, area, etc. WolfFire thinks its all my fault, and area is just the big problem here, sorry for lack of communication.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Fuck wewe all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
My best friend is leaving because of all of wewe immature bitches. Fuck wewe all, and I hope wewe all get banished in tartarus. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Arrows11 ametoa maoni…
Stop screaming. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Fuck wewe bitch! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Arrows11 alisema …
Dear alphaclub, I didn't harass wewe first. But your the one doing it to me first. I'm not saying your name on the wall, and Mojo was the one that harassed me first.. And he was the one that harased sanman7 and for the future, harass future poeple about stuff. He's reposible for people outside, etc, etc.. Nothing was happening on the ukuta tell wewe AlphaClub started it all today. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'm not gonna read that. Because I don't care. I got a pregnant ex GF in the hospital puking her brains out. I don't have time for your stupid pathetic shit. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Arrows11 ametoa maoni…
Look at you. Look at your messed up insults. I'm not even trying to insult wewe guys, but wewe are.. Your excuses to do that is no good. wewe already lost... What' the point, I'm fighting with children on here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Arrows11 ametoa maoni…
Ah now the disability insults eh? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Did everyone leave? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Anyways, area can kiss my ass. I just wanna have a good time on here, ya know? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
That cocksucker prevents us from doing so. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
But I'm not gonna argue that point with a 5 mwaka old. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Hybred_98, let's drop this foop right in front of the cops, right, man? *winks* (Know that song?) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Read me my Rights kwa Brantly Gilbert XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
oh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
dont think WLLR has that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
This 14 mwaka old has a lot of adult responsibilities, area... I don't need another one, and that other one would be getting rid of you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wwwarea0 ametoa maoni…
wewe never seem to act your age.. No intention to stereotype, but your the one that keeps uigizaji like a common 14 mwaka old would do. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Man, Segat just ran outta luck... cause i'm the sekunde bare foot black ukanda to step up. Ryu and Ken put the R K in arcade and I'll cave in your face with karate, and wewe wonder why, wewe got no chance? let me simplify! wewe haduCAN'T, but we... HADEUKEN!!! Ken masters, thats right, harder better faster, I strive for stength that is both physical and lyr..i..cal and no way I'll ever pull a punch, i'll just pull chun lee and then, this Ken, is gonna get a tightie barbe. I'm that mitaani, mtaa fighter, alpha male, asphalt battler, never to fail, your skills are sharp, but my back's got back bitch, rogue warrior, hard as nails. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'll tie wewe in knots like Dhalson's legs... I don't get much money, but when I get paid, I'll insert the coin streight away and press start to play.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trueshadowwolf alisema …
hujambo anyone want to jiunge a club I made? Meh, it might be somewhat boring but its just a club to onyesha my artwork but I haven't uploaded anything yet. But I'm about to ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trueshadowwolf ametoa maoni…
link zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Alright guys this time wewe started so blame yourself ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
Is it oppsotie siku zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Aww come on guys really wewe just had to do it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
wanna jiunge us at the berry patch? *HIC* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
That Cocksucker Area just wants attention... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Lol that's what he is lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wwwarea2 ametoa maoni…
The 14 mwaka old says it all! Bravo..... Not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Lol it's the truth though lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trueshadowwolf alisema …
Yo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hallo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
oh hi. Wanna jiunge us at the patch? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
trueshadowwolf ametoa maoni…
Mmk lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Finished chapter two of my sekunde shabiki makala series!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
first comment! lets meet at the patch in the forums! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
whew. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
bottom post in the forum. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" Let us cool down at the berry patch. Nova? Oh wait, never mind, I don't think a mbwa mwitu that just gave birth is allowed to eat fermented berries. Sorry, mistake on my part." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Let's all chill, and listen to chillstep... I remember, they would say, it's okay, you'll be alright, every night, I could hear it, I remember... I could hear it, in the wind, that melody, that they would play, every single day, to remind us, it was over... And it went: Ohwoahooowoah, ohwoahooowoah... And it went: Ohwoahooowoah, ohwoahooowoah... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
inayofuata one: Listeeeeeeen..... ooh, er er, ohh, er er, er er er er.... waitin', it's passin one the clock havin a hard time, can't undo this lock with this key design, lookin all around at this station, are we frozen? Failin, to understand now, why I can hear in your mind, racin on and on, through the years of time, future is at home, and I need to, get back to, miiiiiiiiiiiIIIIIIIIIIiiiinnnee... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
*picks berries and passes them around* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
lets go to the foramu for the patch. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wwwarea2 alisema …
I'm going to pray that I die in my sleep tonight. And I have no idea how this effected Journeyer au WolfGamer. But this ruined my whole fucking life.

Worst of all, that monster Mojo's harassing makala still isn't banned.. wewe know fucking what? If they won't answer my appology, then I will always probably PROBABLY make millions of emails with different IP addresses possible.

Mojo is a monster, insulting my life, my friends, and is a bully and a harassor. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wwwarea2 ametoa maoni…
This is probably the WORST siku of my whole fucking life. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
why dont wewe just give 'em a taste? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" hujambo Ares, if I can make a suggestion, why not give at least 1 of your pups 9 zaidi tails and let them lead their own pack? Most of them seem to want the same thing with their life, so why not?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"And give up leadership, when they are still so young and immature? Neïn." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" What about when they come of age? And it doesn't have to be YOUR power..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Thanks." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Oh ok am back ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
GamerWolf got banned, just like his other account... WTF is wring with fanpop? They ban all the wrong people!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*wrong* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
damnit! *simile* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Lol, on an ass's ass... lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
How is everyone, eh? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" hujambo Ares, what brings wewe to jasper?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Long story." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"I'll tell ya later." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Wanna RP? finish where we left off? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GamerWolf alisema …
I wonder how I got banned? alisema I shouldn't make another account but contact, but they never seem to respond.. I made this again but with the words switched..

I really have no clue on how to avoid another ban.. I already know having the same IP address is a ban risk, so I avoid that. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GamerWolf ametoa maoni…
Funny too. I was going to make a Youtube joke link on that Twilight picture joke, and when I press it *Nothing happened*, *refreshed* *Logged off*.. "Huh? oh no.." *Logs in* *Account suspended* "... No, what? What did I do?!" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hm... maybe it was because wewe ilitumwa that foramu post? IDK, dude, don't ask! lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I know they arent explicit, but fanpop might not care, lol. And I didnt think about him not being able to futa it, shit... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Journeyer, yeah, my RPing name /OC name is Ares, but it's also my nickname in real life, although I prefer to be called Ares over Caleb, my biological name. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Journeyer ametoa maoni…
Oh I see. Funny thing, I always have to look close at 'Ares' to make sure it's either 'Area' au 'Ares'. Haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Oh, IK, I always get Area mixed up with my name too. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
*peeks from behind rock* " Looks like its clear. I think its salama Nova." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Thought wewe guys were in the den?" *winks and grins* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
"No, we were just now hiding while the fur, manyoya was flyin." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
"Di Immortales, holy Zeus!!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
hujambo ares, wanna rp on your wall? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"What faith?" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" That 'greek' religion." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Ugg am gonna go play my new 3ds xl tell me when the fight is over ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
Not like I started this one today.. But good luck on it.. Pretty big screen compared, can't ever go back to the smaller one! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Its over... well, now its just them bickering, pol, area cant stop lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I don't have a 3ds, the gaming on my phone has a better performance than the Nintendo game consoles that are handheld... my phone is actually a better handheld console than an actual handheld console, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" Area, are wewe a dixue?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Why would he be?" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" Well then, can ya do something about yer followers if they're threatenin' others?" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yeah. Please do... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Journeyer alisema …
Man, today is a Sunday... Wonder if there is a mbwa mwitu church around here? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I don't go to church... I'm Greek cultured... I am not a christian au a ything similar. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" I think Zoe knows a thing au two au three about Annakkism.." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
I dont go to church either im atheist zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Journeyer ametoa maoni…
Heh, it was kind of for me. lol au a joke.. who knows... :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
*peeks from behind rock* " Is it safe?" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yep zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" Sorry, but I'm Ares' seven tail, I gotta agree with 'im if I'm gonna keep my skin." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Dude... do ya really think I'd skin ya? Your my lil bro..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
well i found out that Alpha and Omega actually grossed a little over $26 million at the US box office. so really, it doesn't make it a flop. sure it didn't do as good as people expected, but it definitely wasn't a flop. i'm just really happy it did a lot better worldwide ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
wewe already alisema this, lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
i accidentally deleted it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
That's good. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Everyone still hangin' in there? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
yep back from camping and hiking tired zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Sorry dude zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yeah... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
also, wewe know what i'm not interested in seeing? (well aside from Norm of the North) a theatrical release for Abominable Christmas. the TV special, while not the worst krisimasi special ever, it was still pretty bad to begin with. i'm saying this cause i've heard rumors for Abominable krisimasi to be re-made for a theatrical release. again, didn't like the special, so if it ever does get a theatrical release, i doubt i'll ever watch it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Journeyer alisema …
Huh! WolfGamer that just joined here and got suspended for no aliyopewa reason. All he did was ripoti someone, ilitumwa a foramu topic and probably a couple other things.. Not sure why.

At least it looks like fanpop is back working again, but this action was just wrong. And he was new! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
WHAT. And apperently that other person still isn't.. I don't get it. Maybe it was a glitch, au something he ilitumwa automaticly banned him.. He told me that his last time up was that he was trying to post a maoni with a funny joke about edward and a link to a Youtube video involving an old unreleased game music.. This is just odd. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
I'm afraid to send fanpop a message now. Way to go fanpop zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Nevermind, I see now. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I don't necessarily know what is going on right now, but something came up, and I am pissed, shocked, and now I only wanna talk to a few people on here. As well as... I think my son... ya know what? I'm not even gonna say it. Not unless someone PMs me. Let's just say I am pissed and upset right now... wanna know why, PM me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I talk publicly way too much on the subject. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Um... What exactly is PM? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Private Message, like message through the site zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" Anyone else feel like becoming dixue?"a ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Me au Uahk will bite them, sorry. wewe are too weak of a Dixue..." (lol, why'd wewe pick a 2 tail?) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
RP? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
if i had to pick between A&O 3 and Hoodwinked 2, it'd be A&O 3 kwa a long shit ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
lol A&O 3 runined my interest in seeing the other sequels. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
A&O definately. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
Not sure what Hoodwinked 2 is, but I do think A&O 3 is 'OK' though.. not as good as the sekunde other than graphics and maybe animation.. not sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GANGSTA-BoSS alisema …
Hi all :D. How it's going? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
A bit okay, bit not. You? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GANGSTA-BoSS ametoa maoni…
@AlphaClub I am fine :) THX zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
PM me! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
not only did Big Hero 6 won the Oscar (since they're clearly obsessed with Disney au Pixar) but it's also the biggest grossing animated movie of 2014 now? it's a great movie but HTTYD 2 was even better ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yeah. HTTYD 2 was MUCH better. Agreed. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Ha! A&O Is better then both XP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Neïn!!! HTTYD2 WAS GOOD, BUT A&O WAS ALWAYS STILL BETTER! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
If anything is ilitumwa that isn't A&O related, I am going to post: "Delete this, this is too random." au something like that. Whether wewe are a friend of mine on here au not, au I was being nice au not, I will try and post that, until we stop posting bila mpangilio shit. The ukuta is okay, but don't overfill it with bila mpangilio shit! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Kitsune32. Who remembers? He told me he looks on here all the time, but never says anything because it's a jumbled mess of randomness and fighting. Can we stop, so users like him can come back??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
He was one of the first two users to shabiki me, give me props, and read my articles. He is a quite special user to me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
off topic, but if youre into the 'guardians of ga'hoole' franchise and are into the pure ones, this club could use some support.link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
Never seen it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
the books? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Heard of the vitabu and movie, never seen them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
And also never read the books... :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
TO THE MOONLIGHT HOWL! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I just remembered makala one in my shabiki makala series, my old one: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
It's funny. I actually used my name as the main character in my old series... hmmm. Can't remember why. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
just to clarify, its dixue, not dixune. Also, if wewe dont know what a dixue is, theyre pretty much the alduins to the kitsunes' parthuurnax. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Or, a hated term kwa us... demon wolves. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
multi tailed up to ten. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
yup. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Hallo?

:€ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Anyone there??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CoolWolf471554 ametoa maoni…
I guess not zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
hmm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
WTF Tamer?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
*Picks some fermented berries and passes them around* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*Takes a berry* "Ugh... I need some of these, thanks." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hiding 196 comments…
moondragon01 ametoa maoni…
(Rocko's wall) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Okay zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Brb ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
also, i got a complain about the sequels - this isn't a major problem, it's zaidi like nitpicking - why doesn't Lilly wear her hair back anymore? we got that in the first movie and man, her eyes are gorgeous. so why doesn't that happen in the sequels? did Richard Rich just forgot about it entirely? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
They most likely don't care, I heard the sequels were for extra cash, not entertainment au effort. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katelover14 ametoa maoni…
Meh.. I liked all of them,.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I liked all of them too, just critisising them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
thank god, the fighting stopped! seeing this club at peace is what makes me happy ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
IK, right? But we stopped being very active... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
i'm trying to make this club go back to its glory days zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
party at the patch! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Uahk... what do wewe mean kwa power in that post below??? Eh...? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
swali answered in the patch. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Still confused!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
i still remember the first time i came outta A&O with a big smile on my face. ahh, those were the good days ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Loved the first one. The Secound Kinda Hated the 3rd one. But whent to loving the 4th one :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
first 2 were great, the third one... meh. but the fourth one was on par with the first movie zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
yep :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
whoa! it hasn't even been a mwezi since i hit 700 subs yet, but i'm already getting close to 800. damn!!! i never thought i'd ever get that many ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Congrats dude, I can't even hit 15. lol. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Anyways. Other than the stuff below... how are ya'll doing, eh? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
WTF wewe guys were all on here, then when I onyesha up ya'll leave!!! WTF? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well. Depending how things go, I may au may not be as active on here for the inayofuata maybe 2-3 days...? But I'll stick chanck kwa and say hi, and if Uahk au Skyrim are kusoma this, I'll still be on the chat RP! ;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
When????????? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Biggest_User alisema …
This site looks decently laid out... Ares would have stuff to say about that. Half the time I don't know what he is talking about, but I understand, because he's the same way with my accent, lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Its Ok. Kinda annoying at times. but thats just the trolls really. i dont really see any problem myself but thats because im usually A Happy Easy going girl ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Biggest_User ametoa maoni…
Anyways, papa is calling me to go to bed. See ya maybe tomarrow. Ares says he might stay away for a bit to wrap, upangaji pamoja uis head around things. He alisema he'd still drop by, and RP in his chat thing, but he still's staying away from big activity. Bya, ay! Papa's gatting angrey, oh no... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Ok Bye :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
FUCK PEOPLE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
wewe on rp zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Biggest_User ametoa maoni…
Yeah sure. I'll still talk to these lovely peoples I guess. Try and get to know them, maybe? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Biggest_User ametoa maoni…
Alpha and Omega is actually a nice movie set... maybe I'd be staying on here, get to be a mian user maybe, ay? I dunno yet zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I sure wish wewe could change your name on here... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Who wishes they could always go back and change time, to redo something, au go mbele in time, TO FUCKING SEE IF WHAT I SAW ON A&O 5 WITH MY TECH BUDDIES IS ACTUALLY TRUE??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
I Hope its true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well... if it was so secret I had to bypass a fucking 4 key 32 bit encryption site with my buddies, I can't tell if it is au not... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
We had to have a team of at least two, au else it wasn't even possible. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
if the siku comes when Larry Kassanoff comes out and apologizes to the world for Foodfight!... honestly, i still wouldn't give a shit. he's still the one who created that atrocity ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
What? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv alisema …
Omg! When will we get news for Alpha And Omega 5 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
im hoping and praying it's not cancelled zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Thats if it was even true that there was going to be one zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*sites* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
since it's a Neil Blomkamp movie, i was really interested in seeing Chappie. but i left the theater, disappointed ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
how was it? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
not terrible, but really disappointing. it had a few good and moyo wrenching scenes and the directing was fantastic like every other Neil Blomkamp movie, but the uandishi just ruins it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I heard A&O was on it's way!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
Is it fifth movie zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey ametoa maoni…
which one? A&O 5? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Yes. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega alisema …
hows everyone? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega ametoa maoni…
ima be at chatzy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*Canada* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega alisema …
hujambo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega ametoa maoni…
bored zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I just remembered... the first electronic song I've ever listened to was Cosmic ray kwa Droptek... those were the days. (BTW, I know I alisema I was trying to steer this place away from randomness, but I couldn't resist) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
im back in the rp zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega ametoa maoni…
hi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
aHi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv alisema …
GoodDay everyone :) How ares ya? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ben15delas ametoa maoni…
Alright, you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
I'm Good Tank you! ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Lol, it's fine. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Well, OmegaKing doesn't have me in his fanlist anymore. Dunno why... :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RadLilly ametoa maoni…
What happened? If I may ask. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I have NO idea. He defanned me, and this club. No wonder he randomly dissapeared out of nowhere... :( He was my friend, but obviously not anymore. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Ugh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I am pissed. This club went from very active, right back to almost no activity. WHY??? What happened within a siku that we all shut up??? AGH!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Whatever the reason, it pisses me off. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
me too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
RP GO THERE DUDE zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
What's up, everybody? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
How about we all try and get back to posting A&O related content on here? I know I've been bad at it, but hopefully... I myself am trying to stop. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Very agreed. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
what about the roleplaying? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
THIS maoni IS SO OLD.... HOLY CRAP! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TimberHumphrey alisema …
when Daria says "yes"... i don't know why but it's so cute! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Shes nothing but cute <3 Hehe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega alisema …
hi ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
runt-the-omega ametoa maoni…
no one on? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I see. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
wanna get back to the rp runt? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
LorMel alisema …
If anyone knows a way to contact Red_279, please tell him, that LorMel is giving up. That she'll do anything (check my ukuta if curious of what I'm talking about) for him to not tell her family that she's on FP and what she's said..she'll do anything...shes scared of dying and being thrown out on the streets... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'll talk to him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CheetahGirl5147 ametoa maoni…
Am I the actual one that knows most about Red? I have Skype with him XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
CheetahGirl5147 ametoa maoni…
;-; I'm sorry I laughed, I didn't look through the maoni ;~; zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Chapter one is out of my new shabiki makala series!!! Based off an RP of ours!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Haha! That's it! Victor!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Victor? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
For anl name. We're naming him Victor. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
*a name* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Garth115 alisema …
hujambo guys and gals, just checkin in on the club. i hope you're all well. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I'm a dad, but yes, we are all good. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Heck ya we're doing well! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Well. Looks like OmegaKing isn't a shabiki of A&O club anymore, isn't in his shabiki klabu list. No wonder he isn't here anymore... :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Canada24 ametoa maoni…
I see zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
How to start an argument online: 1. State your opinion. 2. Wait. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
Well, I didn't start that Wolf_Tamer. lol That would be Mojo au some others for stating stuff about some makala au something. lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
SanaliWolfofLuv alisema …
Hello XP Who likes my new pic? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Um... WTF lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
@Wolf_Tamer Well there's nothing wrong with that anyway. Just saying. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
LOL zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
HOWL FOR Red_279??? "Aroooooooooooawooooooo!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
*Uahk and Nova* " Aoooooooooooooooo..." " Oooooooohhhhhhhhhhhh..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Aroouioooeieooo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Red_279 alisema …
I come back...FOR 3 Days and I'm thrown right into the middle of some stuff I thought ended last year, this place is too full of drama, I just want the days where everyone was nice to each other, I don't know who remembers those days, but I just want them back, before dating on this site got serious...I must admit though...last time I was here...I caused a lot of drama, Maybe coming back was a bad idea, I might just go back to being a closet furry. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Red_279 ametoa maoni…
Due to the fact that the only place I felt salama (here) has been compromised kwa certain types of people. I just want to be a furry, but if this is what the furry fandom is like, I want out. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
we'll make sure to howl for you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
hujambo Uahk I'm on the RP zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GANGSTA-BoSS alisema …
Hm ...: D According to the site to be A & O 5 released today: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
*Runs through the pack screaming, " IM GONNA BE A DAD!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
(RP) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
Ok? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Why do wewe say that? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
See ya'll tomarrow, if my ex doesn't call me. Bye till tomarrow!!! :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
"I'll hit wewe off the ground ground, falling fall from one mile high, off the ground ground, falling fall f4om one mile high, so don't look down down, mbele forward, ngumi, punch BYE-BYE!!!!!" (Screech echoes out as necessary) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
K.O.!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
wtf zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
It's a dubstep rap battle song. Called mitaani, mtaa Fighter kwa Antoine Levanant, Azel, and Boyinaband, as well as a few others zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
One team makes a song, and the other team makes a song, and whoever's song gets the most maarufu on youtube, soundclud, etc., wins that battle. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 alisema …
Tomorrow the siku I hope liongates bring something for fifth movie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I HOOOOOPE... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolfire14 ametoa maoni…
I also check on lionsgate website for fifth movie so it not going to be in first week of May au sekunde week au third week so it might come on four au fifth week of May zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
ahhh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
It's fairly inactive.... :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Ever since the fight. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
No... just, today, no one has been on... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
During the fight, it kind of looked zaidi active, but idk for sure... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Um... how is everyone? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
I'm good ^-^ thank u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wolf_Tamer ametoa maoni…
Very bored zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv alisema …
hujambo yall! Hows everyone! XD Im doing good! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Had the news of my life, but okay I guess. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
really? like what zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SanaliWolfofLuv ametoa maoni…
It's ok Hun ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Skyrim? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
yes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
I hope everything goes good zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Hopefully. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I just found out I'm LITTERALLY going to be a dad... WTF... don't judge me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
Well... my life is officially ruined... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I was saying 'HEY' to his maoni zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shadow-omega alisema …
Will I'm on chapter 18, the ending of the dark and sad story..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I wanna ask something... sorry if it offends anyone.. but, Super... first, why do wewe keep saying wewe know area in real life, when he claims he doesn't, and area, why do wewe keep telling her "I don't know wewe in real life..." Instead, if ya want her to leave ya alone, try telling her so? Just a suggestion... (Please don't attack me, I'm innocent! '_') ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Uh... uh.. ugh.... em... these aren't mine!" *points to my twelve pups, and runs away* (lol) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
skyrim2244 ametoa maoni…
12 pups that's alot zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"Heh..." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
" Well, Ares found me someone. Thanks brother." ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
"You are welcome." zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey alisema …
Usually I wasn't posting on the wall. But this was very interesting.. Remember sanman7? He actually stood up, and apparently he takes those maoni as a rude thng including Mojo probably (Yes, mojo's maoni was rude).

Want to see what I mean? Go to that shabiki Fiction kura ya maoni and wewe will find his maoni he recently made.
That is all.
-wwwarea ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
well, we'll just have fun at the moonlight howl. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DancingHumphrey ametoa maoni…
@Rockowolf123, wewe can't tell him that. If he wants people to stand up for him, then I don't see much of a problem. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
Who likes singing, eh? GO TO THE MOONLIGHT HOWL foramu POST!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LorMel ametoa maoni…
WHHOOOO! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 alisema …
MOONLIGHT HOWL IN THE FORUMS!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
YAYA! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
I sing too much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub alisema …
I have ten tails, okay? And one of them gives me the power to howl better than anyone. And if anykne howls betger then me, my inayofuata howl is even better than THEIR'S. Try me, anyone. I dare wewe to challange the ten tailed Dixue leader!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
*watches* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
moondragon01 ametoa maoni…
" AWAAAAAAAAYYYYYYYY!!!!" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AlphaClub ametoa maoni…
YAYAY zaidi ya mwaka mmoja uliopita