Beriwan Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 351

pariapink alisema …
where youuuuuu AT>??!!?!??!!?!??!!?!?!!??!?!BERIIIIIIIIIII COME BACK PLZZZ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
sweety63 alisema …
Took my Dedicated medal ♥ !!!
upendo wewe Beri ♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
aNNalovechuck alisema …
Babeee
I upendo ya :*
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
omfffgg omgg omfggg ooooooooommffggg omcfgg ooomffg OOOOOOOMMFFG!!! OOOOOOOOOOMMFFGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG!!!! AAAAAAAHH!!!!! YOUUUU WROOOTE HEEERE???!! :OO???!! AAAAAAHH!!!!! AAAH!!!!!! AAH!! THRHAANK YOUU!! THANK YIU SOOOOOOOO SOOOOOOOO MUUUCCCHHH!!!! III ALSOOOOO LOOOOOOVR YOUUUUUUUUU BAAAAAAAAABBYYYY!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHH!!!! THAAAANKSS!!! upendo upendo LOOOOOOOOOOVE YOUUUUUUUUU!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Gretulee alisema …
Yeyyyyyy get my dedicated Beeeeeriwaaan!
upendo wewe sooo much hehe
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
oooooooommmFFFFFGGGG!!!! WHAAAAAAT???!! COOOOONGRAAATSS DEEEEAR!!!! III LOOOOVE YOUU TOOO!!! LOOOVE YOUUU!! AAAH!! YAAAAYY!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Gretulee alisema …
BEEEERII!!! MISSSS YAAA SO MUCHH!!
LOOOOVEEEEEEEEE YAAAAAAAAA
AND I LOOOOVEEE YOUR SPOOOT!!!
AND WANNA MEDAL SO MUCH!!!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOOOOMFG! BABY!! THANK wewe SOOOO MUCH! AAAH! THANSK! THANSK!!! AAAH!!!! wewe WANT A MEDAL!??! AAAH! HOWWW SWEEEEEET!I WILL shabiki EVERY SINGLE STUFF OF YOU! AAAH AWWSOME! I LOOVE wewe BABY! AAH! THANKS FOR WRITTING HERE! BABY! BBABY BAAAABY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
sweety63 alisema …
ooh goshh..i really need a medal soo badly :(( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
DEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAR! DON´T WORRY! wewe WILL GET ONE! IF wewe WORK HARD ONE IT! AND I WILL HELP wewe BABY! OKAY??!!?!! I LOOOOOVE YOU! AAAH !DEEEAR!! PLEEEEASE DON´T BE SAD!! PLEEEEEEASE! AAAH! AAAH ::( :((!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Supergirl9374 alisema …
Beri <33333
upendo This Spot so much <33333
Missing wewe so much right now! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG!!!!!!! BAAABY!! THANKS!! DEEEASR!!! AAAH! THAT wewe WROTE HEEERE!!! THAAAAAAANKSSSSSSSSSSS!! THAAANKS! REALLLY! wewe WROTE HERE! ON MY SPOOOT! AAAH! THAAANKS! LOOOVE wewe SOOOOOO MUCH!!! AAAH! AAAH! AAAH! AAAH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANKS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AND MISSED wewe TOO!!!:((! EVEN MOORE! AAAH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MaddyPayne alisema …
MY BABY <33333333333333333333333
MUMMY upendo YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
JBLUV11 alisema …
Beri I Miss wewe So Much
I Cant Wait To Talk To wewe Again.
When wewe Get Back Chat Me Okay?
We Need To Chat.
I upendo wewe Bby. ;* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Beri I'm missing wewe so much
I know wewe are now gone for 2 weeks but we all will miss wewe so much
Especially me because I'm your BFF that will never forget my cuttie
Missing wewe so much & upendo ya veyyyyy much babe


Bye babe
wewe have a big family that will miss wewe so much
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
aNNalovechuck alisema …
Hey Beri <333
Cause of Holidays I had lots time saying a HI to best fanpopers club...!!!!!
TEAM #BERI for life.....
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
nevenkastar alisema …
I upendo this club so much!! The club is sooooo maarufu like Beri herself LOL
You're really something special
Without u fanpop would be boring hehe


I upendo u sooooooooooooooooo sooooooooooooooo much Beri ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
taylor-4-ever alisema …
I hope wewe like this video ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
TotallyHannah alisema …
wow! u have LOT of fanzzzzzzzzz ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Beriwan I upendo ya sooo much
wewe are best thing happened to me
I won't let anyone hurt wewe
Remember that wewe got me and I will be your bodyguard
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
Don't forget to smile today...:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
You make my moyo races ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Omfggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TTTTTTTHAAAAAAAAAANNNNKKKSSS!!!! AAAAAAAAAAAAHH!!! wewe MAKE MY moyo RACEEES. TOO!!!!!!! I LOOOOOOOOOOVE YOUUUUU<<<<<<<<<333!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Omfggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TTTTTTTHAAAAAAAAAANNNNKKKSSS!!!! AAAAAAAAAAAAHH!!! wewe MAKE MY moyo RACEEES. TOO!!!!!!! I LOOOOOOOOOOVE YOUUUUU<<<<<<<<<333!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Omfggg!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TTTTTTTHAAAAAAAAAANNNNKKKSSS!!!! AAAAAAAAAAAAHH!!! wewe MAKE MY moyo RACEEES. TOO!!!!!!! I LOOOOOOOOOOVE YOUUUUU<<<<<<<<<333!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
You light up my world like nobody else ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Youuuuu!!!!! LIIIIIIIIIIGHHHTTT UP MY WOOOOOORRLD LIKE NOBODY EEELSE TOO!!!!!!!!!!!!!! I LOOOOOOOOOOOVVVEEEEE YOUUUUUUUUU SOOOOOOOOO MUUUUCHHH!!!! AAAAAHHH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
You are gift for me Beriwan ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOMMMFGGGGGGGGGGGG!!!!!!!!!! I LOOOOOOOOOOOOOOVVEEEEEEEE YOUUUUUU SSSOOOO SOOOOOOOOOOOO MUUUUUCHHH!!!!! SOOOO MUUUCHH!!!!!!! YOUU AAARE A GIIIFT F zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Fooooooooooooooooooooooootrrrrrr meeee!!!!! TOOOOOOO!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Beriwan I miss wewe most of all
OMFG!!!!!
I need wewe like air really miss talking with ya about everything
thanks for all helps miss ya miss ya
upendo ya sooooo much
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ieva!!!!!! I MISS wewe TOO!! REALLY!!! LIIKE NOBODY ELSE!!! KOOOOOMFGGG!!!!!!!! THAAAAAAAAAAAANKKKKK YOUUU SOOOOOOOOO MUUUUUUUUUCHHH DEEEARRRRR!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH!!!! I LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKVVVVVVVVEEEE YOUUUU!!!!!!!! TOOO!!!! I LLOOOOVVEE YOUUUUU MOOOOOORRE!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ieva!!!!!! I MISS wewe TOO!! REALLY!!! LIIKE NOBODY ELSE!!! KOOOOOMFGGG!!!!!!!! THAAAAAAAAAAAANKKKKK YOUUU SOOOOOOOOO MUUUUUUUUUCHHH DEEEARRRRR!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHH!!!! I LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKVVVVVVVVEEEE YOUUUU!!!!!!!! TOOO!!!! I LLOOOOVVEE YOUUUUU MOOOOOORRE!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Beriwan wewe are awesome
I upendo ya and adore ya very much
wewe like nyota to us in Fanpop
wewe are amazing friend and Bff
wewe are my upendo my everything that always help me in every situation
Thanks for all wewe support upendo and just being part of my life
I just wanted to say THAT I upendo YA SO MUCH AND BE YOUR BFF FOREVER


Btw congrats for going to 1000fans babe wewe deserved that a lot ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Supergirl9374 alisema …
Woohoo..906 mashabiki !!!!!
This Club is so maarufu in fanpop !!!!
Beriwan is nyota of fanpop <3333
I hope this club have million mashabiki !!
Love Ya So much my Angel <333
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG!!! OMFG!! THANK wewe SOO SOO SOO MUCH KATRINA!! AAAH! KAAAAAAATTRINAAA!! OMFG!! I DON?T THINK THAT IM POPULAR!!! BUT THAAAAANK YOU!U!UU! THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANKKKKKKKKSSS!!! AAAAH!!!! THANKS THANKS!!! AAAH! YESSSSSSS zaidi FANS! THANKY OU! SISTER! I upendo wewe TOOOOO!OOO!OO! AAAH!! THANK wewe SOOO SOO MUCH POPILAR THIS CLUB?!??! AAH! THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANKSKSKSKSKSKSK! AAAH! DEEEAR!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
CONGRATS HONEY!!!!!!!! U REALLY DESERVE IT!!!
upendo YA AND DON"T WORRY 1000 mashabiki ARE COMING!!!!
<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ooomggggg!!!!!!!! OOOMFGGG!!!!! THANKKK YOUUU!!!! DAAAAARLIIINGGG!!!!! THANKKKKKSSS!!! AAANHHH!!!!!!!!!! REALLLLYYYY!!!!!!!!!! SWEEEEEEEEEEETTTY!!!!!!!!!! 1000 FANS?????!! AAAAHHHH DREAAAAAAAAM!!! THANK YPUUU!!!! SWEETY!!!! III LLOOOOOOOOOOOOOOVVVEEE YOUUU^~^!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
aNNalovechuck alisema …
Yes My BABE!<333333
Beri is totally the most maarufu & kind fanopoper EVER!!!!!!!!!
If wewe disagree :
1.You are jalous of her and
2.You have 5 sekunde to run!!!!
Love wewe sweety congrats on your 900 Spot Fans!<3333♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ooooooo mmmfgg!!! OMFGG!!!!!!!!! ANNNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MEEEE POPULAR!????? I DOOON'TTT THIIINKKK!!!!!!! BUTTT REALLLYTHANKKKKSSS!!!!! AAAAHHHH!!!! THAAAAAANK YOU!!!_! OMFGG!!!!!! AND THANK YOUUUUUU SOOOO MUUUUUCH FOR SAAAAAAAAAAYIIIING SOOOOO NIIICE WORDS!!! OMFGG!!!!! I upendo YOU!!!! THANK YOUUU!!!!! AAAHHH!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
niny_5 alisema …
900 fans!!!
YAY!!!
Congrats Beriwan!!!
We go to 1000 (and more!!!) =P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SWEETY!!!!!!!^^!!! ♥♥!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niny_5 ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
<<<<<<3333!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Beriwan alisema …
900 FANS???!!!! AAAHHH!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAHH!!! YAAAAY!!!!!! THAAANKKK YOUUU SOOO SOOOO MUCH!!!!!!!!! OOOMFGGGGGGG!!! AAAHHH!!! YAAAY!!!
900 FANS!!!! AAAHHH:D :D :D!!!! THANK wewe ALLLLL!!!!!! AAAAAH!!!!!!! AND AAAHHH!!!! AGAAAIN!!!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
I mean.... I upendo wewe LIKE ALL PLL:))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
wewe desrved that Angel and much more<33333love ya too my Bff my upendo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
xxDisneyGirlyxx alisema …
Joined for wewe Beriwan sweetie. c: ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Oooooooooooommmfggg!!!! THAAAAANKKKTHAAAAANKKK YOUUUUUUUY!!!! SOOO MUUUCHH!!! AAHH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alisema …
Everything that wewe say & the things wewe make ,
Just know that all take my breath away <33
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOMMFGGG!!!!!!!!!!!!!!!! THAAAANKKKK YOUU SOOO SOOO MUUCH!!! REALLY!!! AAHH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alisema …
Whatever I do , bad au good , wewe are there <333
Cause wewe are zaidi than good friend to me...you are awesome babe!
upendo wewe forever & always....
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ooooooooooooopomfggg!!!!! THANK YOUU SOO SOOO MUUCHHH!!!!!! WHAT CAN I SAAY???!! I LOOOVEE YOUU!!! AAAHHH!!!!! DAAAARLIIINGGG!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
emmashields alisema …
joined!!!!!!!!!
nice club
I'm the 880th fan
upendo ya <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AWWWWWWW!! YAAAY!! THANK wewe SOO SOO SOO SOO SOOO MUCH! YAAAY YAAY :D :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Beriwan alisema …
OOOMFGGG!!! GERMANY WON AGAIN!! AAH!!!! GOO GEERMANY!!! GOO MARIO GOMEZ!!! AAH!!!!! MAYBE WE CAN WIN THE EM!!!! AAAHHHH!!!
GERMANY!
GERMANY!
GEEEEEEERMANY:D!!!<<<<333
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
Yay! Babe with wewe ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Hey upendo
I really miss ya so much
Even we talk yesterday
I hope that wewe feeling much better
Hope pain will gone soon and wewe will be fine


Love ya so much and miss ya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAAAHHHH!!!!!!!! DAAFLIIINVGG!!!!! THAAAANKKK YOUUU SKOOOOO MUUUCHH FOR WRITTING HERE! HTHAAANKKK YOUUU FOR ALL WARM WORDS!! OMFGG!!!! THE PAIN WILL GO AWAY!! BUT wewe WON'T GO!! THANKKKK YOUUUU!!!!! FOR YOUUE SUPPORTTT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
Aww<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Beriwan alisema …
GGEEERMANY WON IN THE LAST FOOTBALLGAME !!!!!! YAAAY!!!!!! HOPEFULLY WE WINN THE inayofuata GAME TOO!!! AAAHHH!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
Yes i watch that game GERMANY SHOULD WIN THE EUROPE CUP BECAUSE THEY ARE BEST AND MY FAV IN THIS CHAMPIONSHIP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!GO GERMANY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOMFGGG!!!! IEEEEEEEEVVA!!! DAAARLIIINGGG!!! THAAAAANKKK YOUUUU SOOOO MUUCH!!! AAH!! I ALSOOO FIND THAT GERMANY IS VERRRY GOOD!!! AND THEY REALLY DESREVE IT!! BECAUSE THEY PRACTICE VERY HARD FOR IT!!!! AAAAAAH!!!! THAAAANKKKSSS!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
Supergirl9374 alisema …
Got My Dedicated..<33
I will try for Die-Hard..:)

Yay!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
CONGRATSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS KAT zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niny_5 ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
rogy alisema …
I upendo the series the vampire diaries
And wewe are? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
I LOOVE TVD!!! I LOOOVE! AAH!!!! FREAK!! AH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rogy ametoa maoni…
me too sweety zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
aaaaaah!! yeah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MaddyPayne alisema …
I upendo YOOOUUU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
wewe ARE SOOOOOO F****** HOT !!!!!!!!!!!!!!!!

VOUS VOULEZ COUCHER AVEC MOI ??? lol :) upendo ya ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AaaaaaaaaaaaaaAAAAAAHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SWEEEEETY!!!! I LOOOOOOVEEEE YOUUUU!!!!! AAAAGHHHH!!!!!! DAAAAARRRLIIIINNNGGG!!!!! SWEEEEEETY!!!!!!!!!!!!!!!! III LOOOOOVEEE YOUUU!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MaddyPayne ametoa maoni…
Haha, your cute !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
thaaaaaaank youu!!! wewe are mooooore!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Supergirl9374 alisema …
I upendo Beriwan Soooooooooooooooooooooooooo Much !!!!
Naah !!! Not upendo Her..I Adore her !!!!!
She is really Sweet,Kind,Lovely,Amazing,Wonderful & a Perfect Bff <333
Spot Look is just A.M.A.Z.I.N.G !!!!!
♥☻My Angel !! ☻♥
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
POMFG! OFMG!!!!!! OFMG!!!! FMG! I LOOOOOOOOVE wewe SOOOO SOOO SOOO SOOO MUCH!!! AAAAAH! AAAAAAH!! I upendo YOU! THANK wewe SOOO SOOO SOOOOOOOOOOOOO MUCH FOR WRITTING HER!!! AAAAAH! DEAR! BABY! BAAAAAAABY! wewe LIGHT UP MY WORLD!!!!! LIKE NOBODY ELSE! MY DAAAAAAAAAARLIGN! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! SISTER! NEVER LEAVE MEE!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Supergirl9374 ametoa maoni…
upendo Ya Forever Beriwan..<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
DAAAAARLIIINGGG!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
NewBoyz231 alisema …
Omfg! Bollywood SONGS!!!
hihi;D I AM shabiki OF THEM!!!!=)))))♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAHHH!!!! REALLY!?!! OOOMMFGG!!! HOW COOL!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
greatfanofdemi ametoa maoni…
I also upendo Bolloywood song so much! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
reallly!??! YAAAY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ebcullen4ever alisema …
would u like to jiunge my friend Renesmee_08's club Robella and Krisward? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOFFFFF COOOURSE !! suuuuuuuure!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
twipotter alisema …
Joined.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAAAANKS!!!! REALLY!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
aNNalovechuck alisema …
Parents: "School is your job!" Us: "Really, then where is my pay check?"
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Smilebaby05 ametoa maoni…
:P Haha! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
HAHAAAAAA::DDD!! THAAAAANK ouuuuu!!!!!! Aaaah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niny_5 ametoa maoni…
LOL! :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Well everyone knows that Beriwan is my BFF
Yeah she is and I just proud to have her
She's most amazing girl That I ever met
She's my special moyo beat
My lovely bear
My sweet sugar
My honey
My everything
But the most good things that she's mine BFF
Only mine one
Yeah I have her and that is the best thing what happened to me
Beriwan wewe are my upendo and thans for being it
upendo ya and care most


ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
at fiiirst....THAAAAAAAAAAAANKSS!!!!! REALLY!!!!! FOR WRITTING HERE!!!! OOOOOMMMFGG!! REALLLLY!! REALLLY!!!! I upendo wewe TOO!!!!! wewe ARE MY BFF!!!! wewe ARE MY DEAR! SUUUNSHINE!! AIR!! MY AIR!! I COULDN'T LIFE QITHOUT YOUUUUU!! AAAAAAAAHHH!!! I LOOOVE UUU!!!!! YOH ARE MIINE!!! MIINE!! MIINE!! MINE!! MUUUHAHAA!!! ONLY MINE!!! I upendo wewe SOOO MUCH!!! THANK wewe REALL FOR ALL WARM WOOORDS!!!! REALLLLLLY!!!!! I upendo UUU!!!! MOSTT!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
awwwwwwwwwwwwwwwwwwwww zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AWWWWWWWW zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nevenkastar alisema …
ur the most maarufu girl i know here
u always help me when i need something and I'm bvery thankful for that
I totally admire u
ur my idol lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOOOOOOMFGGGGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THANK wewe SOOO SOOO MUUCHH!!! REALLY!! THANK YOU!!YY!!! I WILL ALWAYS HELP YOU!! DOESN'T MATTER AVOUT WHAT au WHY!!! I upendo wewe TOO!! REALLY! AND IT MEANS ALOT. FOR ME THAT wewe HAVE WRITTEN HERE! THANK YPU! THAMK wewe FOR EVEERYTHING!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maribou ametoa maoni…
Agree!!<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
ooooooooooonmgg!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
kiba16 alisema …
jiunge ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOOOO MCUH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
Beriwan alisema …
OOMFGG!!! fanpop CHANGED!!!!
EVEEEEEEERYTHING IS DIFFICULT SO BLUE!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MaddyPayne ametoa maoni…
Agree :) It's hard too find all the things :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Yeeeeahhh"// zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
NewBoyz231 alisema …
Ooh, New Spot Look.
upendo IT BERI!!!
AHHH!!
MOTTO..did wewe think of it?? because if so..You are Inspirational!!!:DDDD
LOVE YA! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
HEEEEEEEEEEEEEEEEY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAHH!!!!!!! THANK wewe SOOOO MUCH FOR WRITTING HEERE!! OMFGG!! YES!! NEW BANNER!!! FROM SARA DEAR(modernfan) aAAAAAAAAAAAAHHH!!! YEAH! THAT IS MY MOTTO;). THANK YOUUU!!! I upendo wewe TOO!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alisema …
Nice new spot look Beri sista <3:D
I adore the kauli mbiu hun ;)
& OMFG 844 mashabiki ?
wow..*dead* haha wewe worth them ..
Love ya!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
I agree with Anna<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOOMMMFGG!!!!!!!! THANK wewe SOOO MUUUCHHH!!! AAAAAHH!!!! THAAAAAAANKS!!!! ANNA!!!! AND IIIEVA!!!!! BAAAAAAAAAABBEEES!!!! AAAH!!!!!! wewe ARE JUDT AWWWSOME!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
:,DDD AAAAAAAAAAH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Love spot look
And that kauli mbiu is totally about Beriwan
upendo it and of course my bestie Beriwan

Babe wewe are the best ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Ooooooooooooommmmmmmfffgg!!!!!!!! IEVAAA!!!! THANK wewe SOOOOOO MUC FOR WRITTING HERE!!! REALLY!!! AAAH!!! THE BANNER MADE MODERNFAN!!! SARA DEAR! AND THE kauli mbiu IS MY MOTTO!!!! AAAAAAAAHH!!! THANKKK YOUUU!!! AAAAAAAAHHH!! BABE!!!!! wewe ARE THE BEEEST!!!!! AAAAAHH!!! THANK YOUU SOOOO MUUUCH!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
As always she do great job:** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
YEEEAH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Beriwan alisema …
SAAAAAAAAAAAAAARA!!!!!!!!!!(modernfan) THANK wewe SOOOOOOOO MUCH FOR THE BANNER!!!
REALLY!!
REALLY!!
REALLY!!
REEEEEEALLLLLLLY!!!! THANK YOUUUUU!!!!
AND SIRIIIII BABE!! THANK wewe SOOOO YMUCH FOR PUTTING A NEW kauli mbiu AND THE BANNNNNNER!!;!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mandali ametoa maoni…
Your welcome hun :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mandali alisema …
OMG!! 840 fans!! Yay!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK YOUUUUUUUUUUU!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mandali ametoa maoni…
Np Angel!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
OMFG!!!!!!
I GOT MY FANATIC
IT'S MY FIRST FANATIC FROM MY BFF SPOT
YAYYYYYYYYYYYYY
OMFG!!!!!!!!!!!!!!!
HAPPY FINALLY FOR WAITING ONE mwezi I GOT IT
YAYYYYYYYYYYYYY
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NewBoyz231 ametoa maoni…
Omffffggggggggggg!!!!!!! AH!! wewe totally deserve It Ieva..<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
Awwwww thanks really <3333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
!!!!!!!!!!!! FIIIIIINALLLLLLLLLY!!!!: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
fassmackey alisema …
ok luv. I'm joined. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Thank yowuuuuu!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Aphrodite100 alisema …
824th fan! :) H i Berwin! could wewe jiunge my two klabu please? thx!

link

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
HEY!! my name is Beriwan..but no problem :D!!!♥♥♥♥ OFMG! THANK wewe FOR JOINING IN!!! REALLY! YEAH SUUUUUURE!! NO PROBLEM!! I WILL jiunge IN YOUR SPOT!! OF COURSE!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Aphrodite100 ametoa maoni…
oopsies...Thanks!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
qeeeeeeelcome!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
sweety63 alisema …
wewe ARE THE AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME AWESOME GIRL I'VE EVER MET !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! upendo wewe SOO MUCH !!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
I agree she's amazing just perfect my BFF babe<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Omfggg!!!!!! KEEEEEEEESHI!!!!!!!! THANK wewe SOOOO MUUUCH!!! AAAAHH!!!! YOUU ARE AWWSOME TOOO YOU!!! I upendo wewe BABE!!! IEVAAA!!! MYYY EEEVERYTHING!!!!! MY BFF!!! REALLY THANK wewe FOR COMMMENTING AND SAYING SOOO NICE WOOORDS!!! AAAAH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AWWW upendo wewe TOO SWEETY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NewBoyz231 alisema …
I upendo EVERY IMAGE HERE!!
AHHH!!!
YOUR'E CLUB..IS SO GREAT!!! AND 800 FANS..900 anytime now..;))) HAHA!!
upendo YA!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
LOOOOOOVE YOUUU TOOO SIISTTTER!!! AAAHH!!!!!!! OMFG!!! YESSS!!! SOON 900 FANS!!! AAAAAAH!!!! THANK YOU!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
sweety63 alisema …
AWESOME BANNER !!! <333333333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
thank wewe daaarling!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweety63 ametoa maoni…
welcome :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
mr-cullen alisema …
this club is awesome!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOOOOP MUCH!!! aaaaaaaaah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
hollistergurl alisema …
Just joined! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
thaaaaank youuu !!! Aaaah!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shahbano alisema …
nice cub!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH! THANK YOU! THANK YOU! THANK YOU! THANK YOUUUUUU!U!U!!U THANKYOU!!! wewe ARE NICE!! SOOOOOOOOOOO NICE! THANK YOUUU!U!!U!U! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shahbano ametoa maoni…
no need to say thanks:) u r sweet too:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
shahbano alisema …
joined:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMFMFMFMFMMGG! THANK wewe SOOOO SOOOO SOOOO MUCH! MUCH! MUCH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
smhitts alisema …
nice club!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAJHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THAAAAAAANK YOUUUUU SOOOOK MUUUCHHH!!!! AAAH!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smhitts ametoa maoni…
welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Zainah122 alisema …
Congratz Beri!!
wewe got 800+!!!
Soooooooooo happy for you!! <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAHH!!!!!!!!!!!!!! BAAAABBBEEE!!! THANKSS!! THAAANK YOUUU SOOO MUUXH! AAAH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
niny_5 alisema …
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥Yay! zaidi than 800 fans! Yay!♥
♥Congratulations Beri!♥
♥You deserve it, because wewe are:♥
♥amazing, lovely, cute, friendly, awesome...... and PERFECT!♥
♥Love wewe so much!!!!!!!!!!♥
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
omfg omfgg omfggg omfggg OOMDGGG!!!! OMFGG!! AAAAHH!!!! THAAANK wewe SOOO MUCH!!!!! AAAAAAHH!!!! THAAAANK youu!! Aaaaaah!!!! YOUUUU ARE SOOOO SWEEEEEERT!!! AAAAH!! AWW!!! wewe ARE SOOOO NICE!!! AAAH!!! THAAANKS!! RRRREEEEALLY!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niny_5 ametoa maoni…
zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
;D! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
NewBoyz231 alisema …
OMFG
OMG
OMG
OMG!!!
BERI!!! AHH!!! THIS CLUB NOW HAS 800!!! AHHHHH!!!
WELL DONE!!!!! AHHHH!!!! CONGRATULATIONS!!! AHHH!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
PAUL?????! AAAAAAAAAHH!!!!!!!!!! THAAANK ouuuu. SOOO SOOO MUCH,YYY!!! YEEEAH!! I KNOW!!!!! AAAAAH!!!!! I upendo wewe BABE!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
MissLiberty alisema …
shabiki number 801 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Ryan231 alisema …
2 zaidi mashabiki To 800..
Come on!!! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAH!! HEY:D!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
YEEEEEEEEEEEEEEEEAH I KNOW!! AAAAAH!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
aNNalovechuck alisema …
Love ya so much!!!
zaidi than my selff...
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOMFGG!!!!!!!! THAAAAAAANKSSS FOR WTITTING ME BABE HERE ON WALL!!!! AAAJHHH!! BABE? PLEASE DON'T SAY THAT!! wewe ARE AWWWSOME,! I upendo wewe TOO. WIIIFE!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
aww <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
MY WORLD!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOMMMFGGG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! THANK YOUUU!!! THAAAANKKSS!!! AAAH!! wewe are my wooooooootld!??!!! Aaaaaaaaaaah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
em04 alisema …
i also joined ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANKKS!!!!!!!!!!!!!! THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANK YOU!!! REALLY zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
biebershan15 alisema …
i have joined as well
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOOOO MUUUUCH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebershan15 ametoa maoni…
that id fine .now that we are Marafiki and we can talk about anything and we can tell each other anything if wewe have any problems so send me a message and i will try and sort it out for u ok upendo u as a friend# zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biebershan15 ametoa maoni…
i can go online athome au school because they dont have chat rooms at school so i can only on my ukuta amd messagin each other zaidi ya mwaka mmoja uliopita
-SelenaGomezz- alisema …
I joined. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
TTHAAAAAAAATHAAAAAAAANKS! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
Everyday That Passes I upendo U zaidi Sweetheart! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG! THANK YOU! THANK YOU! TAHNKY OU! THANKY OU!!! I upendo wewe TOOO!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vampirefreak_26 alisema …
just became a fan!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
NewBoyz231 ametoa maoni…
Yay!! Another fan!!! :D! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK YOU! REALLY! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Ieva0311 alisema …
BABE WHY wewe ARE SO PERFECT?
wewe JUST ALWAYS MAKING ME FEEL SO GOOD WITH NO REASON...
I REALLY upendo YOU...WHY?
MHH BECAUSE wewe ARE JUST MY BFF AND MY TRULY LOVE
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
BABE! BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABE!!! AAAAAAAAAAAH! THANK wewe SOOOOOOOOOO MUCH! THAKNKS! I upendo YOU! I REALLY upendo YOU! AAAAH!!!!! OMFG!! WI REALLY upendo YOU!!! REALLY! ! AAH! wewe MAKE ME ALWAYS HAPPY TOO!!!! I LOOOOOVVE YOU!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
OMG!!!!!!!!BERIWAN I upendo YA TO HELL...REALLY REALLY THE MOST AMAZING GIRL IN ALL UNIVERSE ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OOOOOOOOOOOOMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ieeeeeeva!!!! I upendo wewe SOOOO MUCH TOO!!!! I upendo YOU!!!!! wewe ARE THE BEST FRIEND EVER!!!!! MY LOVE!!!!!!!! wewe ARE MX EEEVERYTHING!!! I upendo wewe SOOO MUCH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sweety63 ametoa maoni…
;p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AWWWWWW!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Beriwan alisema …
Ieeeeeeeeeeeva!!!!!! I LOOOOVE YOU!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
I upendo wewe zaidi BABE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!REALLY zaidi AND MORE<3333333333333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG!! I upendo wewe TOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!! REALLLY!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Zainah122 alisema …
Took my Dedicated Medal!!!
My 2nd Medal!!
Soooooooo excited!!!
upendo wewe Beriwan <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niny_5 ametoa maoni…
Congrats! Breiwan, we upendo you! <3<3<3<3<3! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
Congrats<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAH WEEEELCOME!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
olane70 alisema …
i joined :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!! AAAH! AAAH! THAAAAAANKS!! AAAAH! THAAAAAANKS!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
olane70 ametoa maoni…
lol your welcome:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
NICE!!:DD!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
olane70 ametoa maoni…
so whats up? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
rogy alisema …
I joined!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOOOO MUCH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rogy ametoa maoni…
ur welcom sweety zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAAAAAAAH!!! THAAAAAAAAAAAANKS!! AAAH! AAH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
SarahMVRose alisema …
762 I joined! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAAAANKS!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SarahMVRose ametoa maoni…
Ur welcome lets be Marafiki I friended wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
NewBoyz231 alisema …
OMFG!!!!
BERIWANN!!!
I GOT DIE-HARD shabiki MEDAL!!! YELLOW!!! YEAHHH!!!!
AHHHH!!!!
SO HAPPY!!! <3333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
OMG!<3 Yay!!!!!!!:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAH!! THANKS!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ryan231 ametoa maoni…
HE??? PAUL EARN!! wewe SAY THANKS? PAUL SHOULD!! AHHHH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kittycatlove618 alisema …
jiunge ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Thaaaaaaaaaanks!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
Baby I Got My Dedicated!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
OMFG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! OMFG! OMFG!!! CONGRATS!!! IM SO PROUD OF YOU! AAAH!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
241098 ametoa maoni…
ya! upendo u! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
YA! upendo wewe TOO!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Ally_FunnyLove alisema …
It's a nice club!! i like it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ally_FunnyLove ametoa maoni…
744 mashabiki IN THIS SPOT!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
AWWW Beriwan wewe are the best person who I upendo very much
wewe always make me laugh and I really thanks for it.....
wewe making me think that I have Marafiki that cares about me...
That someone in this world upendo me....
OMG!!!!I'm so so thank wewe for everything....
wewe are just:

Amazing
Lovely
Sexy
Cute
Friendly
Awesome
Perfect.....


LOVE YA SO SO MUCH ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
omg omg omg omg mg lmg omg OOOOMFGGG!!!!!!!! OOOOMMFFFGGG!!!!!!,OMFGG!!!!!!!!! THANK wewe FOR uandishi THAT!!! THANKS!!!,REALLY!!! AAAAAAAAAAAHH!!! AND THANKS FOR BEING SO AWSOME!! HOW COULD I LIVE WITHOUT YOU??? I THINK..I CAN'T!!! I CAN'T!!!!!! I upendo wewe TOOOOOOO MUCH!!! THANKS AGAIN MY DARLING!!! MY SIS!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Vampire_Lover97 alisema …
upendo this club <3 Spot Look is amazing <3 Congrats Berwian ! ^_^ <33333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOO SOOO MUCH! THANK YOU! THANK YOU!! THANSK!! THANKS! THANSK! BTW. my name is Beriwan:D BUT NO PROBLEM♥!! THANK YOU!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vampire_Lover97 ametoa maoni…
You're very welcome! ^_^ And sorry my mistake :)) ^_^ ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAANKS!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelbell619 alisema …
how do wewe make a banner please give me a link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ryan231 alisema …
ikoni IS SO BEAUTIFUL...
AND AHHHHH!!!!
738 mashabiki IN THIS SPOT!!!
WELL DONE!!! AHHHH!!!
Love Ya Dear ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
Thaaaaaaaaaaaaaaaanks!!!!!!!!!!!! yeah many!!!, TGAAAANKS!!!!!!!!!!!! AAAAAAAH!!!! THANKS<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
:D!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maro-chan ametoa maoni…
^w^~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
kimcupcake1 alisema …
i joined the club ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
ThhTHAAAANKS!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan alisema …
OO.m.g.!!!!!!!!!!!
Ievaaaaaa!¡!!!!!!!
THANK wewe SOOOOO.MUCH FOR ALL STUFF!!!
GOD!!!!
Thanks!!!!!!!!!!!!
wewe ARE JUST AMAZING!!!!!
Ieva!!!!!!!!!
THANKS!!!!!!!!!!
THAAAAAAAAAAAANKS!!!!!!!!!
] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ieva0311 ametoa maoni…
Hahha I alisema that I want my Die-hard omg!!!No Fanatic in this awesome spot....Love ya babe<333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
I THINK..WHEN I WILL ASK PPL TO RATE YOUR AWWWSOME STUFF..YOU WILL GET A FANATIC! I THINK SO!!! THANKS!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
I upendo wewe TOO!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Ieva0311 alisema …
Beriwan babe OMG!!!!I upendo ya so so much....You are my everything thanks for being so awesome....Congrats to 726 mashabiki in this amazing spot...But I think wewe deserved much more...Love ya ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
omg omg omg omg omg omg omg omg omg pmg pmg omg omg omg omg omg omg omg OOOMG!!!!!!! OOOMG!!!! OOOMMFFGG!! OMFGG!!!! OMFGG!!! THANK wewe SOOOOOO MUCH!!! THANKS!!!!!!! THANK wewe SOOO MUCH!!!! FOR BEING SO AWSOME!!!!! THAAAAANKS!!! THAAAANLS!!!!! THANKS!!!! THANK YOU!! THANKS!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ryan231 alisema …
OMG OMG OMG!!
700 + Fans!!
Never Saw!!
Great Job!!
Love Ya Dear <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAHH!!!!!!!!!! BAAAAAAAAABE!! THAAAAAANKS!!!!! AAAH!!! upendo wewe TOO!! BABBE!!!!! YEEEAH!!! MANY!! I LOOOVE YOU!!!! MAAAANY!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ryan231 ametoa maoni…
WELCOME!!! VERYY!!!!! AHHH!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAH!!!!!! THANK YOU!!! REALLY!!! THAAAAAAAAAAANKS!!!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
KaterinaLover alisema …
725 mashabiki sweetie ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
canım!!! teşekürederim!!!!!!!! AAAAAAAAAHH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
canım!!! teşekürederim!!!!!!!! AAAAAAAAAHH!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
;;;))) <<<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
melody14 alisema …
Joined dear !!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAANK YOUUUUUUU!!! DEEEAR!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
melody14 ametoa maoni…
No problem :) Kisses !!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
241098 alisema …
wewe Are My Everything My Lollipop!!! <33 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
O.M.F.G.!!! PLEASE STOP BEING SO AWSOME!!! I <3 UUUUUUUUU!!!!!! AWWWWWW!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Just_me_12 alisema …
Just upendo this spots icon!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O.M.G.!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Just_me_12 ametoa maoni…
Sure thing sweetie!! :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
HARMONYforever alisema …
Joined:)
A very nice club and BTW I'm the 719th fan!!!!!!!:D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
THANK wewe SOOOOO SOOOO SOOO SOO MUCH! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
aNNalovechuck alisema …
OMG!!!!! 700 fans!!!!<3
Congrats..:)
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
omg omg omg omg omg OOOOMMMFGGG!!!!!!!!!! OOOMFG!! OMFG!!! THAAAAANKS!!! THANK YOU!!!!!!!!! BABE!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
aNNalovechuck ametoa maoni…
:))<3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
I upendo wewe BABE!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
luckystar247 alisema …

me joined
!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
joejonasfan001 alisema …
hujambo i joined xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita