dbz Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
i think we need to make zaidi maswali and shabiki klabu we need to spread the word of dbz if we dont who will? And we should create real shabiki klabu and try to get dbz back on t.v.hopefully i will get to know wewe guys and be your Marafiki make maney shabiki klabu web sights flyers and zaidi thank wewe all for lisening to what i have to say i hope wewe all have sonething similar to say inspire me. i hope i have helped wewe guys as wewe all have helped me if it werent for dbz i wouldnt know what to do thank goodness i was introduced to it if wewe want to contact me my barua pepe is garett_9fi@yahoo.com