Garth Brooks Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 23

Mstimes53 alisema …
Hope to hear from wewe soon and I'm also a shabiki of Trisha too ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mstimes53 alisema …
Garth brooks I have been a huge shabiki of yours since wewe started just alisema I've never been able to see wewe perform live I live mwezi to mwezi pay 700 dollars rent and have no money to do anything ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
biffcstr04 alisema …
I have loved Garth Brooks since Marafiki IN LOW PLACES...... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GB4life alisema …
Anyone have a legitimate address where o can send a letter to Garth Brooks and he will actually get it? I am doing this for my mom who is fighting a bad deteriorating bone and muscle disease!! Please help me. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sm9514 alisema …
I am thrilled Garth is finally coming to Indianapolis! Oh course I couldn't wait to see him so drive to Louisville but I will definitely be ready to call in and get my tickets when they go on sale! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Daxie alisema …
I wish I could get his address so I could write him and I wish I could get a pic ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
k0oaks10 alisema …
Been listening to Garth for a long time. So glad he is back and touring in NY. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Senegal alisema …
Does anyone know if he'll be playing anywhere near Hagerstown, Md au in Va? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Rittergirl alisema …
Garth, seen wewe lastnight in Columbus, OH. wewe are the man! No one puts on a tamasha like you
Thank wewe for coming back to the great state of Ohio. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lgraham alisema …
I so wish I could see wewe when wewe come to Ottawa but unfortunately I am a senior and can't afford to. I have been a shabiki from the start and absolutely upendo all of your music. Someday maybe. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Dynodan alisema …
Any plans on a Montreal Quebec Canada shows???? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
niknaknikki alisema …
Garth I have been a shabiki since wewe first came out. Thank wewe for your music. I would have loved to see wewe when wewe came to Salt Lake. I am on a fixed budget and a single parent. My husband passed. My son has disabilities and I drive him a saa from where we live for school and a saa back. So all my money goes to travel. Would have loved to see it. Thank wewe for having a great heart. I know I won't be able to see wewe come to concert. It would have been great. wewe are one of the best. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
froggie1 alisema …
Garth please help my sweet brother pop the swali on stage au back stage with wewe he has been throw hell he was married once before to his high school sweet moyo for 21 years of nothing buy cheating and lying he had 5 kids and his sweet girlfriend has 5 kids they kind of new each other at high school she graduated in 90 and him in 94 she grew up inayofuata to my sweet aunt and uncle she has been threw hell send barua pepe to me and I can tell wewe zaidi . They have tickets to the 30 in salt lake ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dashofcolor23 alisema …
It was on my bucket orodha to see wewe for many years and kwa luck I did in Chicago and wewe are amazing!
Now your coming to my hometown in Milwaukee and I will try for tickets again! I sure would upendo front row tickets if wewe have extra there are six of us who upendo you! Thank you, Mary ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pamburleigh alisema …
Went to the tamasha in New Orleans. It was awesome. upendo Garth and have for a long time. I would hope for him to come to Baton Rouge, La. I would like to also get an autograph picture of Garth. Please let me know how I can get one. The Dance is my inayopendelewa song. My name is Pam Burleigh. My mom and dad passed away within 5 months of each other from cancer and they would have upendo to see him. I sure they were looking down on Garth and me at the concert. upendo wewe Garth and Trisha. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rlgivens alisema …
My name is Shar Felt, I am a client of Bert's. I want an autograph picture, please send him an barua pepe for shipping direction. Let Garth know I think he is an amazing person and I upendo him. Thank wewe so much.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dubysgirl alisema …
It has always been my dream to see Garth in tamasha when he retired I thought I would never get the chance. Now I know that if I have to I would absolutely take out a mortgage on my nyumbani au sell everything I own to have the opportunity to see him in concert. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dubysgirl ametoa maoni…
please come to Indianapolis au somewhere near zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cobi1 alisema …
When is Garth Brooks comming to Australia inayofuata ? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lizsavage99 alisema …
When is the inayofuata time Garth Brooks is going to be in Kansas City,MO? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
youpickhits alisema …
Would wewe vote "I Don't Live There Anymore" as a song that Garth should record link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hiexp alisema …
HOLIDAY INN EXPRESS - Nashville Downtown has discounted rooms for the Garth Brooks Flood Concerts! Walk to Bridgestone Arena! Call 615-244-0150 and ask for the Garth shabiki Club Block. Discount is only available for 7 zaidi days!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dottierainwater alisema …
OK -- how wrong is this? Garth opened up zaidi concerts, but still can't get tickets for my daugther who has wanted tickets for years. But scalpers are already selling them online for over $100 on juu level. This is so wrong -- the event was for charity. I would pay the money for tickets if it were going to the flood victims but not to scalpers! This should not be allowed! Do wewe agree? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hiexp ametoa maoni…
Be patient and check craigslist. Tickets will be everywhere closer to tarehe for face value. We easily found face value tix for brooks and dunn's final concert. Do not give scaplers anything, but do remember, they did pay $25 and that money went to the victims! Hold out! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
houseluva8 ametoa maoni…
I bought mine for 125 each but they were on the Floor and on a Thrusday night. Then went the same Friday night for 80 each.. Its worth it. It really is.. I'd pay again if I could just to see him again.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JonoDavis alisema …
Dude wewe Inspired me. I upendo your style. Yours songs gave me the corrage to try something new, tojust sing and its great. Thank wewe so much. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita