jlhfan624 Wall

Next

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 11-20 na 124

heart
jlhfan624 alisema …
upendo the new club look! Thanks to all who voted! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
It's gorgeous! 🎅 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jlhfan624 alisema …
January club look foramu is now OPEN! Post your suggestions!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jlhfan624 alisema …
I'm sorry to all who have so kindly updated my club when I wasn't around, and haven't been able to respond to your posts. I moved a few days zamani and still don't have working wireless so....I feel like I'm living in the dark ages! lol I hope to get back soon. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
makintosh ametoa maoni…
no worries! know that we are always here if wewe need us 💖 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Aww no worries,hun.Hope all goes well for wewe xoxo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
It's okay, no worries! We'll be waiting here for ya' <3 <3 Good luck in your new place! 😊 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
jlhfan624 alisema …
Wow! It's Halloween! I am totally going to party tonight. And kwa party, I mean have fun. And kwa have fun, I mean marathoning Saw in my pajamas with my two Cats and eating the bag of Candy intended for Trick au Treaters. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
Sounds like a plan! Hope wewe have fun! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Karoii-chan alisema …
The new icon, in particular, is very cute. >__< ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
ktichenor alisema …
This new look is amazing! So spooky just screams Halloween! 🎃 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Spooky- Licious ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jlhfan624 alisema …
GO BREWERS!!! YES MY BABEIS!!! ❤️⚾💯 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
jlhfan624 alisema …
Soooo it appears I have either broken my finger au severely sprained it. This is a bad finger with regards to my graphic making so that's put on hold for awhile. I can only get on here with my phone (since I can still at least use my thumbs), so please be patient with my response time and wait for making a graphic request please! 😫 Anyway GO BREWERS!!! ⚾💯 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JosepineJackson ametoa maoni…
Oh, sounds really unpleasant, wewe should onyesha that finger to a doctor. Don't worry about any delays, we know that wewe are going through a difficult time in your life. Just know, everything gets better with time 💛 Hugs and support to wewe 🧡 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Aww,sorry to hear that,Heather.Hope it heals quicky hun.I once broke both my little toes at different times *lol* ! i'm just so clumsy ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Karoii-chan ametoa maoni…
^ Sorry, I'm late! Get well soon, God-willing. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
yorkshire_rose alisema …
Gorgeous new Autumn look ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
I absolutely upendo it! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
Agreed! It's beautiful! ❤❤ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
jlhfan624 alisema …
Before I think about creating an makala discussing this further, I wanted to let everyone know something that happened to me recently. This is extremely personal and I debated not saying anything at all, but decided I would for one reason - to raise awareness and let others know they are not alone. Late last week I was hospitalized for severe anxiety. And I mean severe. I felt it might kill me literally. I was embarrassed, but now I'm not and I just want to share some things. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
I have only been hospitalized once in my life - when I swallowed a Chuck E Cheese coin on purpose because I was afraid of losing it. Talk about severe anxiety at a young age...I was 4. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
makintosh ametoa maoni…
thank wewe for your honesty, and openness 💕 just remember that wewe are never alone. recovery takes time. be patient with yourself 😘 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe all for your very kind words! They never go unnoticed! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
jlhfan624 alisema …
I genuinely upendo wewe all. wewe may think your words over a computer screen don't help someone countries away, but you'd be wrong. Very, very wrong. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Aww,I genuinely upendo wewe too.The smallest gestures always help the most,even if it is over a computor screen.That's because in comes from the moyo and goes straight to yours ❤️ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
ktichenor alisema …
Beautiful club! Very nice :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe very much ❤️ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
Welcome! 💕 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
jlhfan624 alisema …
I am so lonely lately and I don't know what to do. I have nobody to talk to. I feel very lost. It should onyesha wewe all how desperate I am for the fact that I'm posting this, as I hate inaonyesha my emotions. I need somebody to text au perhaps a real life friend who wants to discover new sitcoms with me and binge them for hours on end. I have nobody. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
drewjoana ametoa maoni…
hujambo girl, whats happening to you? I've seem seen wewe been watching TBBT, how much are wewe enjoying it now? 🤘 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Aww,you have me Heather,and lots of other Marafiki who care for wewe deeply on here.I know it's not always the same as in real life....but I want wewe to know,i'm always here for wewe just an kasha pokezi away,Ok.Love,Light,hugs and lots of kisses on their way to wewe right now xoxoxoxoxo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ktichenor ametoa maoni…
Well, I know wewe don't know me as well as the others here but if wewe just want to talk even if it's about just stuff I'm just an inbox, ukuta au club away if that helps. :) I'm always here if wewe need someone to talk to. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Karoii-chan alisema …
This club is absolutely gorgeous! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank you! 💖 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Karoii-chan ametoa maoni…
Not a problem at all ~ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
jlhfan624 alisema …
I have got no time in my life for Britney Spears au Selena Gomez haters. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GDragon612 ametoa maoni…
same here<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
makintosh alisema …
Amazing 4th of July spot look ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Stunning ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe both! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
GDragon612 ametoa maoni…
damn wonderful*-*<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
GDragon612 alisema …
hujambo hey
please jiunge heathers amazing club!!!
thank wewe so much!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
❤️❤️❤️❤️❤️ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
yorkshire_rose alisema …
upendo the new club look,Heather.Stunning as always ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe Berni! Our Independence siku is coming up soon so I'm preparing! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Sounds awesome.We don't have an Independence siku here :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jlhfan624 alisema …
Suppose now is as good a time as any to catch up on sinema and shows I need to watch as my laptop charger is officially dead and I couldn't get one shipped to me within an hour...I might cry if the new one doesn't work. Think of me Marafiki for I might never be back!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
I'm underestimating things of course...I will DEFINITELY cry if the new one doesn't work. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Me when my charger dies: "Well I guess I can get caught up on shows I need to watch au maybe all the vitabu I want to read!" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Also me when my charger dies: *Furiously refreshes tracking page sekunde after ordering.* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
BJsRealm alisema …
🐇H🐥A🐰P🐣P🐇Y🐤 ➕ 🐰E🐣A🐇S🐥T🐰E🐤R🐇!🐣 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jlhfan624 alisema …
Just had to put down my dog, so if I'm not my usual self I'm just very sad. He was a very sweet and good dog and will be missed. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
makintosh ametoa maoni…
May he rest in peace :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
May your sadness soon turn to happy memories.Thinking of you,Heather ❀ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
makintosh alisema …
the new spot look is fantastic *5 stars* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Agreed ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe friends! 💜 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
drewjoana ametoa maoni…
Gorgeous as usual ^-^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sick
jlhfan624 alisema …
I will be on a mini hiatus. I will try to check here as much as I can but illness has caused me severe pain which limits my use of my right arm. I miss wewe all already! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SherlockStark ametoa maoni…
I hope wewe feel better soon! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yorkshire_rose ametoa maoni…
Get well soon Heather.Thinking of wewe 💖 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank wewe both! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
remy_46 ametoa maoni…
Hope wewe feel better, hun. :* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
yorkshire_rose alisema …
Good luck with your club Heather.Hope it goes from strength to strength ❤️ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jlhfan624 ametoa maoni…
Thank you! I need all the luck I can get! zaidi ya mwaka mmoja uliopita