Justin Beiber Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
added by lilsexy245
Source: 10
added by channyx
added by Austin12334242
Source: none
added by myGreen16
justin beiber misltoe Tae brooks ft Juke video
video
justin beiber
cute
songs
upendo
baby
muziki video
tae brooks
juke
added by 00CxD004-ever
added by redferngirl7412
added by WHAM_McCormack
added by Austin12334242
Source: none
posted by PriyankaLimboo
"Boyfriend"

[Verse 1]
If I was your boyfriend, I’d never let wewe go
I can take wewe places wewe never been before
Baby take a chance au you’ll never ever know
I got money in my hands that I’d really like to blow
Swag swag swag, on you
Chillin' kwa the moto while we eatin’ fondue
> I don't know about me but I know about you
So say hello to falsetto in three two

[Pre-Chorus]
I’d like to be everything wewe want
Hey girl, let me talk to you

[Chorus]
If I was your boyfriend, never let wewe go
Keep wewe on my arm girl, you’d never be alone
I can be a gentleman, anything wewe want
If I was your boyfriend,...
continue reading...
added by Sangeeta123
added by vickykumar
added by Selenabieber123
added by lovleena
added by SelenicSoul7
This wasn't made out of hate. Why hate on someone just because hes successful? Not his fault!
video
posted by lepoardnail
 Broken As if wewe didn't do it.. YEAH!
Broken As if you didn't do it.. YEAH!
Oh o wowawowawowh oh o wowawowawowh i know wewe upendo me, i know wewe care just shout whenever and i'll be there. wewe want my upendo wewe want moyo and we anit never ever everr be apart now we in item complcated where just Marafiki what are wewe saying theres anthor that looked into my eyes my first upendo broke my moyo for the first time and i alisema baby baby baby ooo baby baby baby noo baby baby baby ooo i thought youd always be mine minee and for wewe i would of done whatever and i cant belive that were not together and i just play cool alltho im losing wewe i kwa wewe anything i kwa wewe any ring and im in peaces baby fix me and just shake me till wewe wake me from this bad dream and im going down down down and i just can't belive my firt upendo isnt around and im like baby baby baby ooo baby baby baby noo baby baby baby ooo
 I Lost mine and i want wewe to have it!<3
I lost mine and i want you to have it!<3
video
added by shilpa_singh