Kanye West Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 48

Macmaki alisema …
Kanye, wewe are such an inspiration to so many people; that wewe are kind, and wewe let your moyo and mind lead wewe through this life. The thugs that threaten you, I pray will be condemned and stopped in their tracks. How dare they try to strip you, au anyone, of the free speech that belongs to all of us. They want to silence anyone that feels differently from them. What kind of world would that be? I too, am a Trump supporter. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
riverhousebill alisema …
Kanye , did wewe know that Fred trump Donallds Dad was a member of the KOOKY Klucken Klan???
Did wewe ever notice the baby man is no fucking different?
Fuck wewe and Donald Trump ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purpleRose123 alisema …
Listen to this! Give 👂 to God! Casting crowns "Just be Held" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purpleRose123 alisema …
upendo God and b blessed! Don't choose to be a mess! So many are counting on you! Wife, ur descendants, your fans, God almighty wants wewe on his side ! Don't be a victim of TKO, know who wewe are! Tap into God and his word, shield ur self and ur shabiki from the forces of the evil one the prince of the air! I send dynamite, dynamics resurrection power your way be healed in Jesus name unveiling ur eyes is what wewe need to save your life! upendo God and be blessed! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
purpleRose123 alisema …
I am taking time to do this in hopes that I can get a message through! I am just a messenger, I can tell wewe your life is but a vapor here one siku gone the next! wewe leave a legacy behind and it's up to u tomake it worth it! There's only one way to live, that's kwa the word of God! This life is only here for a moment it's up to wewe to live victoriously through the one who made you! He paved the way being a trailblazer for wewe and me, our family too! Seek him in all wewe do, soak in his glory light ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Annette_Nelson ametoa maoni…
Praying for wewe son. GOD is still in control! May wewe and your family continue t o be blessed. Just look to him, Only he can heal your hurt. If he can't do it no one can! Look to the mwandishi and Finisher of your Faith. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Laurangatang alisema …
I'm sending Kanye positive energy. Exposing yourself creatively is hard and to receive as much hate as he does, I can't imagine. Those who hate have not listened to his albums. Yeah he's made some bad calls, but the public hated and shamed Michael Jackson until he died, now he's only referred to as a muziki god, all baby dangling, nose collapsing rubbish forgotten. Kanye's album Dark and Twisted ndoto is incredible. Stay strong bud, put it in the music! x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
MorG14 alisema …
HBD Kayne West, I hope wewe have a wonderful siku with Kim Kardashian & You're The Best Rapper of all time! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Kainana alisema …
wewe ARE THE BEST COUNTRY SINGER. MARRY ME!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 alisema …
The only reason I am on here is to post negative shit about kenye. He may very well be the worst rapper of all time, inayofuata to vanilla ice. Will someone shoot him and the kardashians in the face. The only women who like him anyways are fat chicks. Kimmy is no different ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Kainana ametoa maoni…
vanilla ice is awesome, he steals shizz zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Macmaki ametoa maoni…
biglou, wewe are disgusting, and rancid. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Macmaki ametoa maoni…
Please be nice. Kanye is both talented and has a huge moyo for people. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 alisema …
Kanye and Kimmy- Both of wewe are pathetic. Thankfully, another one of the West Family died. Now if the kardashian andthe rest of the west family will die, it will be a better world. I bet there baby looks chewbaccda and sashsquatch had sex, then that bay took a shit and that shit looks like there baby. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cami217 alisema …
I upendo wewe kanyewest good luck wewe and Kim kardashion xoxoxo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Ryuuikari alisema …
I am a God ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
MBsuperfan alisema …
AW HELL NAW HE MESSIN WIT ANOTHER GIRL WHILE HIS "WIFE" PREGNAT.........He need to get KNOCKED DA FIZZINE OUT 4 REAL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 alisema …
Kanye, I hope someone shoots wewe in the face and wewe die. Your bitch, kahaba punda mom got what she deserved and wewe will to. And your baby will end retarded, just like you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Macmaki ametoa maoni…
biglou, wewe need help. wewe are a monster. Who wewe gonna hurt next? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxILoveNaillxX alisema …
LOVEE HIM.!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yungdreamy alisema …
SuperDance is the new group under ManishBoyz Productions.
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
jdbfanforever alisema …
kanye is dating kim kardashian ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jeneese alisema …
I don't like kanye west ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
then why u on zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LeGacy13 ametoa maoni…
yo shabiki me and ill shabiki wewe back real work zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
DimonDPrincezz alisema …
kanye Baby IDKY? u want kim honey i upendo u!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! u dnt need her!!!!! i luv u kanye and ur Attitude its sexy and i luv IT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
OneDirection_44 ametoa maoni…
good one!:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fefelicious alisema …
jiunge soccer2soccer
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gbotkid alisema …

@FanRICH : Mixtape completion sitting on 80%, zaidi info as we go on.
kasha pokezi me with dirrections to where you'll be on the 28th if your in Durban and we'll make a mission for one of our mitaani, mtaa team member to deliver the mixtape to wewe !!!
Reach me on : gbotkidrecords@gmail.com/0846897748/or tafuta Beast Kusher,NorthernSmokeGang,Gbotbot kid, au Hurley boys and you'll get full on sasisho about the stable !!....NorthernSmokeGang.GBot Kid !! N.S.G.B.K.N.R.Ki !!!

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
shaunakaye alisema …
hhhhhhhhhhhhhhhhh
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DHU ametoa maoni…
Kanye West is a Pig! The best thing that could happen to him is go back to Bball court in the ghetto where he belongs. He thinks he's cool be he is only one step from the Wallow! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BrittBratt ametoa maoni…
bitch, kahaba EAT MY punda zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 ametoa maoni…
Kenye, is a bitch. He got what he deserved when his mom died. And I hope his kid comes out retarded, just like his mom and dad zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yungdreamy alisema …
"My First Pimp Dollar" kwa Kanye west and Yung Dreamy, from the upcoming project "Where Is Filmore Slim?!".
© ManishBoyz Productions
www.manishboyz.com ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
mammasgurl alisema …
kanye so dope.all of the lights had swag 2! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxMJLoverxX ametoa maoni…
word zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kyraconstantine alisema …
I know this is pretty old but did u luv him zaidi after he embarassed T. mwepesi, teleka at the VMA awards? cuz i know i did.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DHU ametoa maoni…
Then wewe too have no class and have really shown yourself to be an idiot. Kanye West should slime on the floor to Taylor's doorstep and beg forgiveness. At least Beautiful Beyoncé had the grace to save Kanye's sorry A and be kind in return. No wonder MTV asked him to leave. If they really had any guts they would ban him for life! He's a Pig! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ehclover4ever ametoa maoni…
nope. but I like his muziki zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
anna_bella_duff alisema …
link

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BigRob3 alisema …
Watch the Thrown needs 2 drop already

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Pr3jectz alisema …
upendo hes song "All of the lights" <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyra2u alisema …
I hate Kanye West!!!!!!!!!!!!!!!! he dissed taylor on stage and he sucks at rapping!!!!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dannylynn92 ametoa maoni…
agredd im a huge taylor shabiki that was horrible for him to do that she was only 17 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
megan1359 ametoa maoni…
so i get it worse zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jdbfanforever ametoa maoni…
i'm a shabiki of tay doesnt mean i have to hate zaidi ya mwaka mmoja uliopita
enh411 alisema …
I can't begin 2 imagine why ppl wud lyk this guy! He is a dirty scum bag that just autotunes himself! How can he call himself a rapper?! Plus he just added 2 his hate kwa interrupting Taylor! He made not only himself look bad, but he also made Beyoncé look bad 2! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dannylynn92 ametoa maoni…
oh i know both girls just looked so embaresed i heard taylor cried all night zaidi ya mwaka mmoja uliopita
enh411 ametoa maoni…
Ikr! I know I'm not supposed 2 judge a book kwa its cover, but he looks like a rly huge jerk... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TeamNicki ametoa maoni…
I Justt Wantt To Knoww Iff Youu Hatee Himm Soo Muchh Thenn Whyy Aree wewe Onn Hiss Pagee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xxxbrunomarsxxx ametoa maoni…
all rsppers auto tune there selfz that waz just hiz opinion he haz the write 2 do dat zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JazzyG alisema …
upendo Kanye. He's obviously a genius when the most bila mpangilio people are doing covers of his songs.

link

I saw it on Popdust, definitely didn't expect this but hey, let's keep having a toast for the douchebags lol. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jamir21 alisema …
I upendo his song "MONSTER" ft. Nicki Minaj, Jay-Z, Rick Ross and Ben Irvin ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jkakaykay alisema …
i upendo kanye west u is 1 of my roll modles i upendo yo muziki look @ my sit kaykay from JKA ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jadabug12 ametoa maoni…
wow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 ametoa maoni…
I think jkaykaykay should probably go ahead and die as well zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gleekforlife alisema …
I ACTUALLY upendo KAYNE. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
finchelfan2999 ametoa maoni…
KANYE IS THE BEST! <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
gleekforlife ametoa maoni…
yeaah!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lyra2u ametoa maoni…
u guys r wierd 2 like him, he was sooo mean 2 taylor mwepesi, teleka zaidi ya mwaka mmoja uliopita
EMandABN20717 alisema …
CHECK OUT MY GRAFFITI AT FLIKR...TYPE IN "HERC"...PLEASE ADD ME AND SEND ME PROPS...EVEN IF YOUR NOT INTO GRAFFITI
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mattloveanime alisema …
Hard As a Motherfucka on they new song HAM ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mattloveanime alisema …
DAMN kanye and jay z went ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lekell04 alisema …
HI TJ ,IM NEW. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lilly89110 alisema …
i dont like him because...... he made talyor swif cry sooo yea i like the song E.T with katy perry sooo yea ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterfan1 alisema …
i ♥ Kanye west :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Haylor12 alisema …
Kanya is awesome :D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mattloveanime alisema …
I upendo Kanye's new single POWER. Some people have been criticizing it saying that he is the devil and all sorts of nonsense, but i really enjoy listening to it. I like how he changes up on people and isnt affraid to think outside the box. I feel as though that is why he is a grammy award winner. If wewe havent seen the muziki video POWER, then i suggest wewe do. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Sprinter23 alisema …
I upendo Kanye's music. It's so honest and raw and deep. One of the only true rappers left. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
silvershady alisema …
Yay! WESTIE BESTIE!!!!!!!!!!!!!! ILY! K-WEST!!!!!!!!!!!! *fangirl squeal* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
TP3 alisema …
KanYe West=Brilliant ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
caligurl16 ametoa maoni…
So true ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
james55 alisema …
♥RUNAWAY♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mari2010 alisema …
team kanye west!! woot woot (i hate taylor mwepesi, teleka ^-^) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
erikl ametoa maoni…
I HOPE KANYE HAS A BABY AND IT DIES AT THE HOSPTIAL IN FRONT OF HIM. IT WOULD SERVE HIS punda RIGHT. IM GLAD HIS MOM DIED zaidi ya mwaka mmoja uliopita
silvershady ametoa maoni…
Shut up!!! That's his MOTHER!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
biglou1 ametoa maoni…
I agrre with Erikl, kenye deserves everything negative that happens to him. Hopefully all of the kardashians and west family members will be on a plane and it will crash and they all die a awesome death zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
cookiehead101 alisema …
LUV YA KANYE ur sooo cute lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita