Mia Marie Cullen Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
posted by AmberEdith
hujambo sweet sis!!

It's me. First of all:
HAPPY BIRTHDAY LOVELY!!! <3
I hope wewe will have an amazing day!
With lots of presents, Marafiki and family.
And no sickness! wewe so don't deserve all of that, wewe need to be healthy and enjoy life!
Thanks for being such a great friend, always!
You're so sweet and kind, you're together with Cheri the best sis I could wish for!
I made/found some pictures for you!
I hope wewe like them :)

I upendo wewe forever!
Happy Birthday, sis!!
I wish wewe happiness, upendo and great things to come! It's going to be really hard to come close to what Cheri & Arianna wrote, but I'm going to try :)
I pray that wewe feel better, and that your luck starts to change. I hope wewe know how much I care about wewe & how much wewe mean to me. You're the kind of person that does everything for everyone else and ask for nothing in return. wewe have such a kind moyo & soul. I am the luckiest girl in the world to have a sister like you! There's nothing I wouldn't do for wewe au to make wewe happy.
Never change, sis. wewe are the best sister a girl could ask for!
I upendo wewe so much, sis!
Your sis, Brittany
 I upendo you, Mia
I love you, Mia
We have known each other for almost 2 years,but it feels like we've known each other longer.We have so much in common,the most being our upendo for Twilight,Edward and Bella,Robert and Kristen.The orodha goes on and on.We share the same taste in hot guys and so many zaidi things.I truly feel like we are sisters.We may not be blood related,but in my moyo we are very much sisters.

I wanted to do something special for your birthday,so I am uandishi this birthday makala and as for the reason why I asked who your fave watu mashuhuri are,well take a look at the picha on Mia Marie Cullen.I tried to post...
continue reading...
Happy Birthday Sister!!!
I upendo wewe so much,and I'm so grateful I didn't miss it! I don't know what to say really,I planned on having a huge makala with so many words and so many thoughts but I'm not sure how I can put into words how much wewe mean to me.
But in this makala I'm gonna try really hard,okay? So only read this when wewe have a bunch of time (lol)
Well here it is:
Do wewe remember when we met? We used to talk all the time on meebo,too bad they don't have that anymore :( But anyways,you probably don't cause you're not as weird as me. But I do. And I remember the connection,ya know? Throughout...
continue reading...
posted by Belward4ever
 I upendo you!!
I love you!!
Dear, Mia

Happy Birthday!! I hope wewe have an amazing day, I wish wewe the most happiness and joy on your special day.
It's hard to find a true friend, one that will be there in good times and bad, one that will always be there for you, one that will tell wewe the truth instead of what wewe want to hear, one that no matter what wewe do, will never leave you, one that will lift wewe up when you're down and one wewe can tell all your secrets. To me, wewe are that person.
Since the siku we met, our friendship has been filled with lots of upendo and happiness, but also pain and sadness. wewe deserve to be happy...
continue reading...