Michael Jackson Wall

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 61-70 na 6455

heart
Eternalmike alisema …
I wish wewe all a wonderful new year! <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
The same wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
wish wewe a wonderful new mwaka too!!! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
Have a salama and happy New mwaka ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
wewe too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
wewe welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
same to wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
chokladen94 alisema …
Is there anyone here who'd like to add me on twitter au facebook? I miss talking to wewe guys :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
The1listener alisema …
Hello my friends:))
I only want to say goodbye. I won´t be on fanpop for the inayofuata four weeks:(( Some of wewe already know, that I make a social project in Ghana and Idk, whether there are internet cafés au not. But I´m looking mbele to come back and to be with YOU!!!!!!=D upendo wewe ALL<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Have a salama trip zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
I'll miss wewe so much, I'm looking mbele for your come back!! Loooove you!!!!!!!! <3 <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I'm gonna miss you, I hope you'll have a nice trip and a great time there :) <3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
julialovesMJ ametoa maoni…
Sounds cool! have a fun and salama trip:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chokladen94 alisema …
Merry krisimasi to my beautiful MJ fam! I hope wewe all had a wonderful siku filled with joy, upendo and lots of presents! ♥♥♥
The same thing goes to Michaels family. I know it can be tough especially this time of the mwaka when you're missing someone so I hope they're alright. And Michael, wherever wewe are, I hope you've found your peace. I upendo wewe so much! ♥ God bless wewe all ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
The same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Merry krisimasi to wewe too!!! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
God Jul, chokladen!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJcutiepie2002 alisema …
Merry krisimasi Moonwalkers!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Merry Christmas!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swagbeast_415 ametoa maoni…
happy new mwaka michel and jackson family . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
julialovesMJ alisema …
Merry krisimasi everyone! Hope wewe all have a beautiful siku full of family and upendo :) This morning i sat with my family kwa my krisimasi mti opening presents and I had the dangerous album playing as background music. It was like having Michael right there with me :) Feeling greatful. God bless! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You., too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
The same to you! I wish Michael could've celebrated with us... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
liberiangirl_mj alisema …
Merry krisimasi everyone!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
mjjennine alisema …
Merry Xmas everybody and especially my baby Michael.I upendo wewe and miss wewe and wish wewe were here being showered in upendo and presents( especially squirt guns) lol.I upendo wewe zaidi than I could ever begin to express Michael my forever upendo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
Wanna wish everyone a Merry krisimasi :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Eternalmike alisema …
hujambo everybody!! I wanna wish wewe all a merry christmas!! <333 L.O.V.E. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
cherl12345 alisema …
Just to let wewe know that kura ya maoni comparing Michael to Jesus Christ has been ilitumwa again just now ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lola_Corona ametoa maoni…
I saw that too. Great time too, being krisimasi time and all. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Pathetic zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
anouk1998 alisema …
I wanna wish all my MJ fam a wonderful Christmas,I upendo wewe all and I hope wewe spend it with your loved ones :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Thank wewe and wewe too <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanks. Same yo wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cloudy
Eternalmike alisema …
Ok, don't compare Michael to the son of god now. I believe Michael was an Angel on Earth but c'mon! Jesus Christ shouldn't be compared to Michael Jackson. They're both selfless loving men who should be loved equally.<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
I totally agree! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
80smusiclover1 ametoa maoni…
I totally agree with you! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
cherl12345 alisema …
Since when did fellow MJ mashabiki start comparing Michael Jackson to Jesus Christ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
chokladen94 alisema …
Add me on twitter MJFam ♥ https://twitter.com/chokladen94 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katirl432 ametoa maoni…
I'm @ElizaPip, I followed wewe ^.^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
anniejacksonn alisema …
hujambo guys!! Just letting wewe guys know i won't be on fanpop anymore because my laptop is messed up and my phone internet barely works anymore I'm not deleting my account just in case i get my laptop fixed but it will be a long time before that happens so i might be back when i get a new phone for krisimasi but I'm not quite sure yet i know wewe guys probably don't really care but i figured i would let wewe guys know anyway. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'll miss wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Me too. ;((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
felicia-reid alisema …
michael we miss wewe so much ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Yeah, we really do. ;((((( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
liberiangirl_mj alisema …
link

Please pick!! Only 4 hours and the kura ya maoni will close! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
right now it's tied... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Eternalmike alisema …
I find 14 mwaka old Michael sexy XDDDD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
cherl12345 alisema …
I get all of Michael's classic recordings, vitabu and video from the maktaba and watch, read and record them. I'm a huge MJ shabiki all the way ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Me too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
Me three!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
DEFINITELY, TOO!!! =)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJmoonwalker alisema …
And my goal in life is to give to the world what I was lucky to receive: the ecstasy of divine union through my muziki and my dance ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseLovesJack ametoa maoni…
mj would be pround of u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJmoonwalker ametoa maoni…
thank wewe its all about michael jackson zaidi ya mwaka mmoja uliopita
freddy741 alisema …
come back oh plases come back i cant live with out wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RoseLovesJack alisema …
I hope all of u michael mashabiki had a happy thanksgiving. I'm thankfull for Mj and his music. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJmoonwalker ametoa maoni…
im thank ful for him too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
MJcutiepie2002 alisema …
31 Years zamani today Thriller was released HAPPY BIRTHDAY THRILLER!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
Yeah, HAPPY BIRTHDAY!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Happy Birthday Legendary Thriller!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJmoonwalker ametoa maoni…
happy birthday thriller and we miss wewe michael ! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
chokladen94 alisema …
yay it's my birthday today! :D I'm proud to share my birthday with the greatest selling album of all time, Thriller! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
Happy birthday!!!!! <3 You're so luckyy! ;D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Hei Chokladen! Beklager at jeg er for sen med å gratulere deg på fødselsdagen din. GRATTIS på etterskudd, håper du hadde en fin dag!!! *STOR KLEM (KRAM)!!!* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
Det är ok. Tack så mycket! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Eternalmike alisema …
Happy Thanksgiving MJ family!! I'm thankful for wewe guys and Michael Jackson!! :*** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
katirl432 alisema …
Happy Thanksgiving wewe guys!!!!! I'm thankful for being a Michael Jackson shabiki and I'm most certainly thankful for all of you, I know we probably don't all know each other, and I really hardly get on, but I swear I upendo wewe guys so much. MJFam is always in my moyo and I'm thankful for wewe all. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
We feel the same way about wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
upendo our family too <3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
awsomegtax alisema …
Happy Thanksgiving! upendo wewe guys and Michael Jackson! <3
- Heal The World, Change The World ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
Same to you!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
anniejacksonn alisema …
Awesomeness, i got a die-hard medal!!!!:D
Oh & btw HAPPY THANKSGIVING MJ FAM!
I upendo wewe GUYS!!!!x ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanks. Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MJcutiepie2002 alisema …
Heyy Moonwalkers Happy Thanksgiving!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanks.Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anniejacksonn ametoa maoni…
wewe to Sweety!<3 <3 <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
cherl12345 alisema …
I had no idea how vindictive Dr. Murray is kwa way of badmouthing Michael as form of revenge following his 2-year prison sentence. He wanted get even big time. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
ikr!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
Yeah, I´ve heard it yesterday. wewe can´t imagine how much I hate this man...What did I say? Man? He´s a MONSTER! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
He shouldn't be badmouthing Michael, he should be badmouthing himself! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
_Boopiee_Babee alisema …
R.I.P. Michael....I miss wewe and others as well....like this au maoni if wewe miss/love Michael ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I miss him too so much!! He's always in my heart.. always and forever ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I feel the same way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anniejacksonn ametoa maoni…
I Feel the same, i miss him to! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
M_Annie_J alisema …
Michael Won in The Vanity Fair Cover Contest !!!!! link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
That's good to hear zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
Yay! I'm sooo glad he won!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
Yeah, I´m soo glad, too! I voted very often for him=D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Yayy!! Michael won!! :DDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
chokladen94 alisema …
wewe guyssss! If wewe haven't heard the new leaked In The Closet acapella you're missing out! *-*

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I heard it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
I heard it!! Woooow **FAINTS** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
♥♥♥♥ upendo it too!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
Eternalmike alisema …
Omgg, My birthday is this saturday XDDDDDD<3<3;)))))))) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Happy birthday zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Thank wewe :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Thank wewe <3333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
cherl12345 alisema …
I just read on Yahoo that Michael's mother is going to file an appeal on the verdict pertaining to the wrongful death suit against AEG ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
The first time she went to court, she claimed it was because she wanted to know "everything". Now, after the trial, she (and the rest of the world) know a lot about MJ that he NEVER, EVER would've wanted to get public. So... what reason does she claim to have this time, now when she,by violating MJ's private life, already knows "everything" ??? It's about the $$$, of course, as it was at the first trial, and as it has always been. =( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Btw... cherl, your new awatar is great! I upendo cats!!! =^.^= zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thanks. Me, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
foreveraMJJFan alisema …
hujambo guys I'm back to uandishi fantasies again check out my latest one, Bad era fantasy: Funny twisted upendo part 3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Yayyy!!! btw I like the new fantasy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
liberiangirl_mj alisema …
Yayy!!! Michael is on the 1st place now on Vanity Fair poll!!!! :)) I'm so happy :))
We have to keep voting to make the difference bigger! :)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
So cool! He beats everybody!!! I vote for him, of course<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
Yayyy!!! He's #1 I'm sooo happy! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
That's great!!! =D It would've made Michael happy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MJisLove4life alisema …
hujambo Everyone. Can wewe Do Me A Favor And jiunge My Club That I Just Made. I Would Really Appreciate It. Thanks.

Here Is The Link:link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I just joined zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJisLove4life ametoa maoni…
Thanks Cherl. wewe Can Add Pictures If wewe Want To And video As Well. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
joined! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
liberiangirl_mj alisema …
link

For those who haven't voted until now... please vote!! it's tied right now.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
M_Annie_J alisema …
Please If anyone has an account on tumblr au the like share this link already ilitumwa kwa MJ_4life so we can have MJ's short films ,...etc in HD
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I shared it! :) Hope they will hear us :) It will be great to have all of his work on blue ray. Thinking that some of his great work it's not even on DVD (only on VHS) .. it would be the time for them to hear us... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
The1listener alisema …
I can´t believe it... We´re almost 55.000 fans!!! When I joined the site this mwaka we were ca. 52.000! I upendo wewe so much! You´re my home, 4ever and ever<3<3:*** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
I know right? When I joined this mwaka also it was fifty two thousand! The MJ family really expanded from this summer to november! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
The1listener ametoa maoni…
Awwww, you´re so sweet:* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'm still here and I've got no reason to leave zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
awsomegtax alisema …
It has been so long since i've been on Fanpop! I want to say, Thank you, thank wewe THANK YOU! All so much for being the besets Marafiki here! <3 I still, and will always upendo Michael Jackson! <3 I know I haven't been on here (for those who remember me) in sooooo long... It's just... I've always tried to find myself, but this is the place that I feel made me.. Made me smile, laugh, cheered me up when I needed it! I was 12-13 when I joined this site.. I am 17 now.. Thank wewe for amazing memories <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Heyyy!!! Welcome back!! :)) Woww.. your words made me happy :) I feel the same way too.. and I'd upendo to see zaidi and zaidi mashabiki that were here before saying the same thing that wewe said. Thank wewe too!!! Being here is amazing.. being with MJ mashabiki is amazing!!! ♥♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
1012jackson ametoa maoni…
Good to have wewe back. The MJ family "unbreakable" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MJcutiepie2002 alisema …
Happy Moonwalk Monday!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Same to wewe my dear!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
1012jackson alisema …
Happy Hallowe- oh (*cough, cough*) excuse me. What I meant to say was...Happy thriller-ween!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Happy Thriller-ween to wewe too!!! lol :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
chokladen94 alisema …
'Cause this is thriller
Thriller night
And no one's gonna save you
From the beast about to strike
wewe know it's thriller
Thriller night
You're fighting for your life
Inside a killer
Thriller tonight! ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
legendary!!!!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Queendivaella ametoa maoni…
Great song upendo it loads haha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
MJcutiepie2002 alisema …
Heyyy Moonwalkers!!!! Happy Halloween!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Happy Halloween to wewe too!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
mjshawty247 alisema …
Happy Halloween, my fellow Moonwalkers! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Happy Halloween! :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
HAPPY HALLOWEEN!!! It's Thriller and Ghosts night!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Happy Halloween!!!!! :))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chokladen94 alisema …
Today is 4 years since I officially became a MJ fan! ^__^
These years have been the best of my life and I can't imagine my life without Michael anymore. He is my world, my angel, my everything. ♥ I upendo wewe Michael ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
That's awesome!! :)) I understand wewe so well, I feel the same about him ♥♥♥ being a MJ shabiki is the most beautiful thing ever.. a feeling that cannot be described. ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anniejacksonn ametoa maoni…
I agree with wewe guys! being an mj shabiki is awesome:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Eternalmike alisema …
Hello MJ family!!!! How are ya? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
Good, How are you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
I'm good! So how do wewe like my fanfiction? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
I'm good :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
Vespera alisema …
Today Conrad Murray got out of jail after only 2 years. I'm angry, sad... !!! :,( Michael is dead because of this man, but now Murray can continue his life as a free man. It's not fair! I just hope he doesn't start to spread / sell lies about MJ. =( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
No justice. but that's the way it goes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I'm agry too!!! This is not justice... that man deserved to stay in jail and not getting out after 2 years. I hope too that he won't spread lies about Michael. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
I totally agree... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
MJisLove4life alisema …
Well Today Is My Birthday. I'm 19. Wow I Can't Believe That. But Did Y'all Here About Quincy During The Michael Jackson Estate I Can't Believe That. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Happy Birthdayy!! <3<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Yeah...I can't believe that too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
anniejacksonn alisema …
I just bought the book moonwalk. I have been looking everywhere for it and I finally found it at barns and noble.Yay!!!!!!!:D I cant wait to read it! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjshawty247 ametoa maoni…
I upendo the book. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I read it, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
I used to have the book but somebody aliiba it while at was the thriller parade here in Kentucky zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
cherl12345 alisema …
I just heard that Quincy Jones has filed a lawsuit against Michael's estate in regards to production and royalty fees ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
What ??!!! =O it's a joke I hope!! XS zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I don't think so zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I've read that too :( seems that was an old thing for Quincy... before MJ's passing. If it's his right, then the man should be paid but.. I wonder why did he had to choose the same lawyer as Wade Roberson?? wtf, all the people who try to sue MJ's estate has to do with the same lawyer?? and why he waited so long to ask this? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
RockWithYou alisema …
Wooow I watched Come Together And I fell out the chair ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
hahaha yesterday I heard Superfly Sister and literally fell out of my bed! Welcome to the club! x) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
lol :)) right, he's too sexy and hot there!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
A_Masked_Face ametoa maoni…
one of the sexiest short films eva! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJlovaNumba1 alisema …
Haven't been on fanpop in forever!! Did wewe miss me??? Lol HOW r ALL!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Hey, welcome back!!!! :) I really did, I 'm glad you're back :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Persephone713 alisema …
I just got back from Vegas and saw the Michael Jackson Cirque de Soleil show. BEST onyesha EVER!!! I have never seen a better onyesha in my life. I was in awe the whole time. I could see it 100 times. I wish it could be on DVD like " This is It". Anyone ever has the chance to go - SEE IT! I loved Michael before, but I have a crush on him now. Miss wewe Michael. The World still needs your talent (Beat It! Billie Jean! and THRILLER!! ) and kindness. - Poor Paris misses you. Prince and Blanket too. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
Awww!!! wewe are really really lucky!!!!! =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Awesome!! you're truly lucky indeed! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
That's totally cool!!You are really lucky!! :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I wish I could've seen it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
M_Annie_J alisema …
It's the first time today that I have ever heard "Little Susie " and all I have to say that it's a "Masterpiece" , and Michael's voice is flawless !! I upendo it . ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
I upendo that song too but my little sister thinks it's creepy and scary zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
MJisLove4life alisema …
hujambo Everyone :D. I Have been So Busy. Its Rediculous And Crazy. *Sighs* I Miss Coming on Here, I Really Do. But Dont Worry I Will Never Leave This Club EVER!!!! And I Mean It. But Im Going To Try To Come On Here zaidi Often If I Can. Just Remeber This I upendo <3 <3 wewe All From The Bottom Of My moyo <3 <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
We miss wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJisLove4life ametoa maoni…
Awww I Miss wewe zaidi Cherl12345 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Thank wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
hey! I've been a lil busy too these days. Miss wewe too and hope to see wewe around zaidi often :) upendo wewe too ♥ and it makes me so glad when wewe say that you'll never leave this place!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
anniejacksonn alisema …
Has anybody read my MJ ndoto Yet? If wewe havnt please read it I wanna know what wewe guys think! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anniejacksonn ametoa maoni…
Its called "Ill upendo wewe 4Ever" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I read it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chokladen94 alisema …
Anyone want to jiunge my club Michael Jackson's Teenage Years? Pretty please? :3 I would really appreciate it if wewe did! :)

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
Joined! =D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
thanks! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
mjjfanava alisema …
hi everybody i have'nt been here for a long while miss u all ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Hi, Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
I missed wewe too :) Welcome back!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjfanava ametoa maoni…
thanks @cherl12345 @liberiangirl_mj zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj alisema …
link

Please vote!! Right now it's tied. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJcutiepie2002 alisema …
Life is not fun when wewe have broken arm..... :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Oh wewe poor thing... *hug* What happened, did wewe have an accident? Is it very painful? I hope wewe feel better soon! <333 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'm sorry to hear that zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
Aww! I hope wewe feel better from your skating accident! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Vespera alisema …
hujambo all wewe MJ fans! HAVE A GREAT WEEKEND!!! <333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Hi!! I missed wewe :) Have a great weekend too!!! :* ♥♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Same to wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
:(( I'm so sorry to hear that :( I hope wewe feel better now. Take care! <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
katirl432 alisema …
Man I haven't been here in a long while and frankly I miss all of wewe :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Welcome back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
glad to see wewe here again!! welcome back!! :)))) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
katirl432 ametoa maoni…
Thank you! ^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
MJcutiepie2002 alisema …
Hello!!! Is anyone on here!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
Hi!! :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'm here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fashionista101 alisema …
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Fashionista101 alisema …
wish: link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Eternalmike alisema …
hujambo MJFAM! How are you? Ok I would really like wewe guys to check out my shabiki fiction 'J5 era upendo Story'!Thank wewe for reading! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj alisema …
Hi all!! Those who didn't vote... please vote now!
right now it's tied...

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anubisgals123 alisema …
Michael Jackson is still alive <3 always ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lovegod16 ametoa maoni…
DUH HE IS STILL ALIVE HEAS AWSOME zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anubisgals123 ametoa maoni…
totally! but im meaning really alive like he faked his death 4 the illuminati au cause the rummors not cause his mashabiki cause he loved his mashabiki <3 for sure zaidi ya mwaka mmoja uliopita
HeyMrDJ alisema …
hujambo everyone! Please sign up!
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Joined zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
xxbiaxx alisema …
looooove micheal jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
Eternalmike alisema …
hujambo MJFAM, jamming to Man in the Mirror! I'm starting with the man in the mirror, I'm asking him to change his ways! And no message could've been any clearer! If wewe wanna make the world a better place ,take a look at yourself and make a change! ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
upendo that song! I'm jamming to 2000 watts. bass, besi note, treble, stereo control, how low wewe go Just enough to make your juices flow zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJcutiepie2002 alisema …
I can't believe the verdict......just so sad T_T ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjjluver24 ametoa maoni…
ikr. im shocked. Its just so sad. :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
I'm upset about it too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
:( I can't believe that either :( Still in shock :( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angry
chokladen94 alisema …
There is no justice in the world! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
I sekunde that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
M_Annie_J ametoa maoni…
True , unfortunately . zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
So sad but true :(( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
foreveraMJJFan alisema …
So apparently Miley Cyrus is comparing her new album Bangerz to Michael's bad album. Im sorry her new album is nothing but a pile of crap compared to Michael's bad album. (No offense to Miley mashabiki of there is any on here) The only good song on that album of hers is wrecking ball. Sorry just had to vent, what's your opinion on this MJFAM??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Speaking for myself, I don't like Miley Cyrus zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
That's what i'm trying to figure out zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
maybe she likes to taste the air like it's all one big ice cream zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cherl12345 alisema …
I do whatever wewe say
Just command me and I'll obey
'Cause I upendo you
(1967 hit song, "Hypnotized") ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life alisema …
I just noticed that there is something really cool about the initials MJ and JD. (Michael Jackson and Johnny Depp) If wewe just use the first initials of the first names, (Michael and Johnny) they will spell MJ and if wewe use just the last initials in both last names (Jackson and Depp) they will spell JD. Isn't that cool? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Princia ametoa maoni…
Oh yeah !! I never noticed it ! xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
What a coincidence!! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
i know that! That's why I thougt that it was so cool that their initials are so connected. I upendo JD. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkpandy alisema …
i upendo michael jackson ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Me, too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pinkpandy ametoa maoni…
yea zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
upendo him!!<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
cherl12345 alisema …
Closing remarks are being made in the wrongful death lawsuit against AEG on behalf of Michael sometime today ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Jacksonaki1998 alisema …
The best muziki performer that never existed!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
I sekunde that! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
8xchristellax8 ametoa maoni…
....I hope wewe meant *ever zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
You're 100% right!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fashioncharming alisema …
Mike is great ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Eternalmike alisema …
Cutie Pie Mike<3<3<3<3<3<3<3<3 ;D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
I know some of wewe have been inquiring to the phrase, Ebony Eyes, it was a description I came up with in regards to Michael's dark brown eyes. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
MJBabyBeMinex alisema …
Haven't been on here for awhile and I upendo the new version! The new header and icon! Michael is so beautiful! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
cherl12345 alisema …
"And wewe alone were meant for me
Please give your loving moyo to me
And tell me we'll never part"
("I upendo wewe (For Sentimental Reasons)" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
IM-A-DEPP alisema …
"Two fingers in the air for Michael Jackson, The King of Pop, two fingers in the air for Michael Jackson. We upendo You, Michael"

- Justin Timberlake shout in front of 85,000 people at Rock in Rio (Brazil) ~ September 16, 2013 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Vespera ametoa maoni…
Well said, Justin Timberlake!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jacksonaki1998 ametoa maoni…
What a great quote! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJlover101 alisema …
I upendo the new ikoni and banner :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
So do i zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
anniejacksonn alisema …
hujambo mj mashabiki can wewe guys jiunge my club

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anniejacksonn ametoa maoni…
if i didnt type it right the link is also on my profaili page zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
cherl12345 alisema …
On behalf of "@chokladen94", please jiunge her club, www.fanpop.com/spots/michael-jackson's-teenage-years ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
aww thanks! <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
You're welcome zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christyplay ametoa maoni…
Can i jiunge your club zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
It's "@chokladen94"'s club. I was just helping her get zaidi people to jiunge zaidi ya mwaka mmoja uliopita
paloma97ppb alisema …
this page is so boring now, it was fun back in 2010 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
asya10wooten ametoa maoni…
It's Just People Not Coming Up Here As Much zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I'm still here zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Speaking for myself, I going keep doing what I'm in this club regardless to who comes and goes zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Eternalmike alisema …
hujambo guys, I'm watching MJ 30th Anniversary Celebration-The solo years!!<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
It's about to end. ;( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I've seen it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Eternalmike ametoa maoni…
I did too but I'm watching it again:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
cherl12345 alisema …
The new ikoni and banner is much better than the first one ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
asya10wooten ametoa maoni…
Me Too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Agreed zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
so true zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
chokladen94 alisema …
I upendo the new ikoni and banner! :) Maybe zaidi mashabiki will come back now when they see that something changed. Just a thought... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chokladen94 ametoa maoni…
btw who is the owner of this club though??? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
I hope zaidi mashabiki come and post zaidi stuff! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
christyplay ametoa maoni…
i hope so too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
phineasfan2 alisema …
What's your inayopendelewa MJ song? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jacksonitsa1998 ametoa maoni…
Beat It zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
Smooth Criminal/ Speechless/ Slave to the rhythm. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
This is it,Billie Jean,Speechless,Slave to the rhythm,Can't let her get away And many zaidi zaidi ya mwaka mmoja uliopita
phineasfan2 alisema …
I'm Listing To tabloid Junkie. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
upendo that song! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
phineasfan2 alisema …
Do u like mj's crotch grab? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJcutiepie2002 ametoa maoni…
I Kinda like it zaidi ya mwaka mmoja uliopita
liberiangirl_mj ametoa maoni…
of course I do!! ♥ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
Very sexy zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJ_4life ametoa maoni…
Yeeeeessss zaidi ya mwaka mmoja uliopita