jibu swali hili

Nails, Nail Art Swali

wewe Like to ubunifu Your Nails?

 wewe Like to ubunifu Your Nails?
 iz_thiz_me posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Nails, Nail Art Majibu

ibtesam said:
I Do , But It Takes Time .... Right ?
Ahhh Its Real Cool , Makes your Hands Looks good ,
Gives wewe style ....
So I Do Like To Do Nail Art ....
select as best answer
 I Do , But It Takes Time .... Right ? Ahhh Its Real Cool , Makes your Hands Looks good , Gives wewe style .... So I Do Like To Do Nail Art ....
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
submit kool image wao
iz_thiz_me posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MBsuperfan said:
I upendo to ubunifu my nails
select as best answer
 I upendo to ubunifu my nails
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »