Queen Latifah Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
posted by selenavalles93
Well, All of this inspirtal ladies mashabiki i would think say she is thier hero. Queen has showed me how to be a great leader. kwa her sinema she has inspired me to stay strong not weak. I would upendo to meet wewe Queen may be sime day. ill kwa lunch.Your mashabiki would upendo to see wewe live but i probably think wewe must have a tight schedule. Queen wewe rock i wish i could meet wewe some siku Queen i hope so.FANS WHAT DO wewe THINK ABOU OUR HERO MY HERO MAKE AN ARTICAL.THANK wewe LOVELY mashabiki I WOULD HOPE wewe HAVE A GOOD krisimasi AND A HAPPY NEW YEAR. YUP IT IS COMING CANT WAIT. wewe TOO.QUEEN