jibu swali hili

bila mpangilio Swali

HELP! SOMEBODY! PLEASE!

I was getting into kitanda when my pajamas sparked at me! Can thks cause a fire?
*
Got the bottoms off... oh no my undies r in there!
woowie posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
Your weid :P. Jk lol XD
CourtneyFan17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 woowie posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

iamagagamonster said:
uh no,, its static electricity..
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
boolander25 said:
No, I just think it's static electricity. wewe can do it with songesha theater seats too. It's a load of fun. ^^
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
And balloons :D!
CourtneyFan17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
and trampolines
woowie posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
I had a trampoline at my grammies house :P
CourtneyFan17 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Giggle_lugo said:
well pajamas are flammable so idk sleep in sumpi else ~the king of AWESOME™
select as best answer
 well pajamas are flammable so idk sleep in sumpi else ~the king of AWESOME™
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
CourtneyFan17 said:
Lol No :P!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Sugartooth900 said:
So wait a minute...

wewe were about to get into kitanda but it sparked wewe and wewe panicked so wewe turned to the members of the bila mpangilio club to help you?

I feel so honored
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
CourtneyGirl said:
wewe mean shocked you? and are wewe stuped?
select as best answer
 wewe mean shocked you? and are wewe stuped?
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
RockLife101 said:
As long as it didnt really hurt ur fine:)ya got shockin pants:)

select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
thespikedturtle said:
It's probably because I'm in them too... Sorry about that ;)
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »