jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Why is it that people treat wewe diffrently once wewe come on?

Somehow, I get the feeling that everytime I come online, either people talk diffrently to me au they compltely ignore me. What is with that? :(
 AnimeFan66 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Animeanimal said:
IDK but i know what wewe mean. I had some Marafiki go completely knuts on me for know reason!
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
EmzLovesCheryl said:
Hmm? What do wewe mean? Do wewe mean that people talk differently to wewe on live chat au what? I don't know why, but I'm confused?

Sorry, I'm tired, could wewe explain further?
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
TruBerries said:
Some people have vipendwa that he/she normally talks to au some people are just jerks.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
Duncan-superfan said:
I know how wewe feel.

Whenever I get on I feel super ignored kwa everyone, especially my best friends. ^^
That's why I'm in such a bitchy mood sometimes when I come on..
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
adultswimperson said:
When I joined last March, no one was mean to me when I added them, nor did they say anything harsh about my inayopendelewa things.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »