jibu swali hili

bila mpangilio Swali

Can wewe do this please

Can wewe jiunge my ace combat spot please. I'll becoume a shabiki of wewe and send wewe 2 props. wewe don't have to be a shabiki of me.Please join. Thank wewe
 UriahA posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

Grimmjows_girl said:
I joined it for yah!No heshima au anything,,its cool ^_^
select as best answer
 I joined it for yah!No heshima au anything,,its cool ^_^
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
tdigirl said:
ok
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »