jibu swali hili

bila mpangilio Swali

What do wewe think of my shabiki made manga

Well there's a inayofuata page coming up and if wewe can't read it
Snow: why is it so hard
Snow: my powers are already hard enough but protecting an Iceland
Snow: what should I do
???: well my dear
Snow:what the!?
???: it's so simple
Ok first of all snow is a Angel well typically an ice Angel and the other person well I'll tell wewe when I make the inayofuata page if wewe hate spoilers
 What do wewe think of my shabiki made manga
*
Also this is my first manga
alphawhitewolf posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
 alphawhitewolf posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

bila mpangilio Majibu

sieluvzsoul said:
Kool
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks
alphawhitewolf posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
no prob...I upendo her name...its really pretty
sieluvzsoul posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
*
sure
sieluvzsoul posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
x-Yumi-x3 said:
I like it, keep drawing.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks
alphawhitewolf posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »