jibu swali hili

Rise of the Guardians Swali

meet the real Jack frost?

hujambo so i wanted to know if anyone has seen au meet jack frost in real life. Oh and I also believe in the guardian most in jack frost *smilie* :).
where did wewe see him .how he look like?
Did wewe know him . how is he?
as is his character ?.
have wewe talked to him?.
I would appreciate an answer *-*
and sorry for my english :D
LG Chi
 Chi3867 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Rise of the Guardians Majibu

RissyGirl144 said:
I met his character
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
next question »