Tamar20 Wall

Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 149

Nick16 alisema …
Miss wewe sis ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
VengefulSpirit alisema …
♫♪♥♥[̲̅̅H̲̅][̲̅̅A̲̅][̲̅̅P̲̅][̲̅̅P̲̅][̲̅̅Y̲̅] [̲̅̅B̲̅][̲̅̅I̲̅][̲̅̅R̲̅][̲̅̅T̲̅][̲̅̅H̲̅][̲̅̅D̲̅][̲̅̅A̲̅][̲̅̅Y̲̅]♥♥♫♪
.•*¨`*•. ☆ .•*¨`*•.
Wishing wewe the HAPPIEST Birthday Ever!!!
✿•*¨`*•. (¯`v´¯) (¯`v´¯) .•*¨`*•✿
. . . ✿•*¨`*•.¸(¯`v´¯)¸.•´*¨`*•✿ . . .
…………… ….♥ •.¸.•´♥…………… ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Oh, wewe remembered! And yeah, I feel so old. :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
I always rememeber :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
VengefulSpirit alisema …
# # # #
__#_#_#_#__
{_` ` ` ` `_}
_{_._._._._._}_
{_ H A P P Y _}
_{_._._._._._._._}_
{_ B I R T H D A Y _}
.---{_._._.Tamara_._._}---.
( `"""""""""""""""""""""` )
`~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
*eats the cake* thanks! :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
*eats with you* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
haha. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit alisema …
"Yes! I wuv my Schmoopy!" LOL I was walking my dog one siku and a bila mpangilio girl alisema that to him, i was like O_o xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Guys wewe should really read this... It's the most amazing manga I've ever read.

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
but it's horror! :s zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^.................... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Sounds awesome :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 alisema …
Zombie sex time! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Zombies do sex?! I did not know that. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
any one can do sex wewe just dont see zombies do it, they do it their rooms. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Right, reminds me of Warm Bodies. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Do I get the chance to torture anyone, please? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
wewe have no satisfaction!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
wewe know this shouldn't be fun at all for you, unless wewe like pain. *smirks* Alright, *ties wewe to my bed* kwa the way, how do wewe know that I'm going to let wewe go after this? wewe trust me? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
i think pain is sexy well for me well i hope wewe do and yes i do XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
So, anyone likes Fooly Cooly? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
haremaster99 ametoa maoni…
*rasies hand* Yup -w- but I haven't watched it since last mwaka so I'm kinda fuzzy >.> zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Cool; I'm not the only one. :) Do wewe have a inayopendelewa character kwa any chance? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Ah i don't think so Tammie. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Never thought that I'd actually fall in upendo with a fictional character... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
And I never thought I'd fall in upendo with someone on the internet! Who's the lucky character? XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
I am actually a bit curious to the identity of this person myself. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
lol, I'm sure there are a lot of people who don't like them. And I alisema that to trick you, I'm still not telling you. :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Watch what wewe wish for, wewe know wewe just might get it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
I wish for porn hehe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
no zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
What the fuck are those Windows 8 video and links? Can wewe guys please ripoti them? I guess it's some noob posting them. -.- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
done zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
I'm going to post some to cover them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
I guess I'm too late zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
BlindBandit92 alisema …
Okay the picha are up. Plus it's not only our friendly neighbor wallcrawler but other alternate versions of him as well. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Thanks so much. Hey, I want to repay wewe and post something in your club for wewe as well. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
You're welcome. And thanks that would be very appreciated. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Okay. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
VengefulSpirit alisema …
I'm back :D! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Jealousy will bring the worse out of someone... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
To bad I'm jealous of your ikoni hahahaha zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
wewe can have it. I'm going to change it pretty soon anyway. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
So true! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
worried
AquaRhapsody alisema …
Tamar, i miss wewe !! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
I missed her too! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
BlindBandit92 alisema …
Happy new mwaka guys. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
Happy new year. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
wewe too!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Happy late new mwaka Blind!!!!! :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cake
VengefulSpirit alisema …
…………Merry krisimasi Friends…… ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Merry Christmas! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
Merry krisimasi and happy new mwaka :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
=D Same!!. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
Tamara. I sincerely apologize for being an punda to you. I did blow it out of proportion and I apologize for that. I will try my best not to do it again. I am sorry for being just an all-around idiot and for lashing out at you. I definitely take responsiblity for that. I honestly wish our friendship didn't end on something like this........but anyway I just want to say I am sorry and I truly mean it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Why are wewe apologizing? wewe don't even respect me. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
@Aqua,Tamar and Wendy. Merry Christmas. Although it feels alot like april's fool. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Merry krisimasi :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 alisema …
Zoom zoom Im going to run over bitches ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Don't run me over, please :S zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
I won't cus wewe ask xp zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Over time wewe learn that not everyone can be called a friend. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
I agree. That's why you're the only person I wanted to befriend with on fanpop. I learned that most people suck : / zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Couldn't agree more. And I appreciate that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
True... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
One of my fictional crushes died. R.I.P Lee, wewe were an amazing man. I just can't seem to believe it, I'm so sad, depressed and so fucking angry right now... I'm not gonna cry. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Goth_Kid_999 ametoa maoni…
Its ok dear zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
NO! IT'S NOT! I feel so stupid for whining about a fictional character, but I got really attached to him. I'm okay. It was really fucking sad. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
I guess. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
VengefulSpirit alisema …
I can't believe 2012 is almost over!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DrAlzheimer ametoa maoni…
Me too, the days are passing kwa really fast. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
I can't believe it either. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Indeed. Time passes really fast. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 alisema …
Humans? I wander if they taste like bacon lol ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Everything should taste like bacon. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
bacon bacon bacon bacon zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Oh i'm sure they don't xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
WATCH THIS VIDEO IMMEDIATELY au I WILL RIP YOUR SOUL OUT THROUGH YOUR MOUTH AND STAPLE IT TO YOU. link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Oh my my, I better watch it then :S zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^I had a feeling wewe were Satan's daughter because wewe alisema wewe were a strong demon. So no wewe didn't collect my soul. Because I thought of putting a magical barrier around my mind. Besides that soul wewe have was just an illusion and I only pretended to be under your powers. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Tricky I see. XD I'll give wewe one last chance to decide if wewe want to jiunge me au not. :P So what will it be? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Tamar20 alisema …
God I hate myself so much, I'm so fucking ugly... My face is so boring... Nobody likes me, and I always fuck everything up. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Are wewe quoting something? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Nuff said. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
I win im cute your beautiful MUAMMMMMMHAHAHAHAHAHA zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
VengefulSpirit alisema …
It's a pain in the butt to be a human. So I'll be an owl. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Okay then, I'll be a fish. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Why fish? XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
Then Im a dragon.....born zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
And the most important lesson: "PEOPLE DIE IF THEY ARE KILLED!!!" ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Apparently you've seen Fate Stay Night? xDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^No problem. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
Yeah not a bad Idea. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
I just unsubscribed to the anime and Hottest Actors klabu because of the stupid fans, honestly. Why the majority of mashabiki are so fucking annoying? And they don't ask real questions!! And just post, post, post, something whatever, I don't like being told what to do, and besides it's suppose to be a fucking swali when wewe try to post it in the freaking "answers section" and that's where the foramu come at use wewe dumb-asses. GOD! It's so fucking boring. -_- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
*Claps* That would be my swali too. I literally hate most fandoms because the mashabiki are so stupid. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Thanks! ;_; zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Yea, i hate stupid fangirls >:( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
SkyDekeres700 alisema …
I'm just going to say Tamar20 is the Best person on Fanpop! MMMMWMAHAHAHAHAHAHAHA ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
I agree. Yes, she is. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
It was nothing. And you're welcome. :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
VengefulSpirit alisema …
……..^v^
╠═╣ A P P Y ……….^v^
……..╠═╣ A L L O W E E N, EVERYONE
,,,,..-^v^-… ….-^v^-…………-^v^- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
Happ Halloween ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
Happy Halloween. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
protected ametoa maoni…
Halloween is my fav holiday, happy Halloween :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
VengefulSpirit alisema …
I wish my girlfriend was zaidi like you
I lose my mind with the way wewe move
the way wewe throw your hair around
wewe got a smile that knocks me down
wewe don't waste time, wewe tell the truth
Yeah that's what wewe do ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
AY AY AY!!! this is hot material. xD I like it. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Yep, when I hear to some songs, they really remind me of Tamara. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Ohohoho! I upendo it when wewe say that! ^~^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
I got Resident Evil 6 today, and I'm so hooked on it, and I'm sure I'm gonna be on it 24/7 'till I finish it. So, I doubt I'll come here often from now on. So if wewe ever wondered why, well it's because of it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SkyDekeres700 ametoa maoni…
just like meeee zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Ok Tammie. Hope wewe enjoy your VG. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
@Tamar Alright. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Jack and Jill went up the kilima so he could lick her candy, but Jack got a shock, and a mouth full of cock, cause Jill's real name is Randy..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
XDDDDD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
lmfao zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Keepmesignedin alisema …
woooohoooooooooo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
>_> zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
My sister came up a new nickname for me "slender woman" why? She said, because of how skinny I am. *facepalm* fuck me. -_- ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
XD I wish I was that skinny :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Awwwwww! that's so cool Tammie, why are wewe mad about it? :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
wewe think it's cool, I don't, end of story. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
VengefulSpirit alisema …
wewe look cute and wewe are awesome. And that means something coming from a judgmental bitch, kahaba ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Cute?! Nah, I'm not cute, zaidi like scary. :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
AquaRhapsody ametoa maoni…
^ lol Tamar, you're not scary, you're hot :p zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
VengefulSpirit alisema …
Guys, let's party for Tamara's homecoming. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
Dancing time!! yeah.. And this is wewe Homecoming too Wendy.. I havent see wewe around since. Ages.. So welcome back Ladies. :** zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
I was joking with you. wewe can have guys in our party. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
wewe don't think I know that? xD I know wewe zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
VengefulSpirit alisema …
I have decided not to leave Fanpop, only because of this club I created for Tamara, I'll still be active on it even if she's not here anymore, because I'm her friend and I upendo her, and she's the most amazing user I've ever talked to. Hope to see wewe soon. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
WENDY are wewe still around here? Because wewe are I have news about Tamara. wewe CAN still keep in contact with her. I know how. Just PM me okay? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
"if wewe are" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
VengefulSpirit ametoa maoni…
Yeah, I'm here. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
Tamara if wewe see this. Please make another account. I will try to get your old one. But seriously I will miss wewe if wewe don't come back. But I guess that is your decision if wewe do au not. And I know alot of other people including Wendy,Osiris and alot of other people will miss you.

Well if wewe don't and wewe see this wallpost. I am saying goodbye just in case wewe do not create another account. Seeya later my friend. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ILLStab_You ametoa maoni…
I hope so too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^Yep (Btw Tamara I just remembered I have an desktopnexus account and so do you. We could keep in touch that way. That is if wewe even see this message....) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^Okay I am glad. ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meh
BlindBandit92 alisema …
Tamara's account got suspended again. I already asked for the F4 to give it back. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ILLStab_You ametoa maoni…
WHAT?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^You read right. Hopefully the F4 reinstate her account. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ILLStab_You ametoa maoni…
Surprised "what" -.- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
WHAT? That is impossible, I gonna miss her when she was suspended and who the hell ripoti to our friendly gothic friend? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Tamar20 alisema …
I had a sex dream about Shaun Morgan!! WOOT! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
xDD wewe seem happy. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^Tamara I had a feeling wewe were joking but I wanted clear that up. I knew wewe were joking. But I am also making this clear so everyone else to see. Just inc ase they have any opposing notions. So yea I knew wewe were joking. wewe have done it to me several times so I knew it indeed a joke. I just wanted to make something clear that's all. I have to be very stupid to fall for the same trick over and over again. Just because I didn't say otherwise that doesn't mean I didn't know wewe were joking. And because I knew there was an off chance wewe could be thinking both scenarios at once so I covered my basics. That is why I did that. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
All right. And yeah, everyone should know and realize that you're not jealous. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SlashedNek alisema …
I'm gonna add all of Seether's muziki video <3 now I know how much wewe upendo them. ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
SlashedNek alisema …
I remember the first time I met Tamara, she smelled like chokoleti and apples, when I hugged her. ❤ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
HAHAHAH really? Did't wewe wish to bite her at that moment because of that? I might do so If I ever get the chance to see her. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Me? Prude? Pfffft. XD I was like embarrassed a little but then I got over it. I know wewe guys are joking. But I know Wendy isn't. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SlashedNek ametoa maoni…
Yep yep :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 alisema …
Are wewe guys are ok and I know, some of wewe got suspended your account (like, Wendy) but I think, your account are back. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Yeah, apparently MY account was suspended, I didn't even know about it, and well, obviously, I got it back, thanks to BlindBandit92. And he was also suspended and he got it back, too. And Wendy doesn't want her account back, so yeah, we're okay. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SlashedNek ametoa maoni…
Oh we are ok, thanks for your concerns ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake alisema …
R.I.P Tamar. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Dude! What the fuck?! She's not dead. >_> oh well, i hope you're joking. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
sure she isn't dead ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
BOO! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Wendy99 alisema …
....*..*..*........*..*..*
...*..... ......*...*...........*
..*..............*......* ***....*..***
..*...................********...** ****
..*..................******************
... .*................******************Love ya!!! ♥
......*..... ...........***************
.........*............ ...************
............*........*.....****** ***
...............*..*..........*****
......... ........*.............. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz alisema …
wow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
wow what? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz ametoa maoni…
this club zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz ametoa maoni…
idem i know XDXP :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
wewe have that spark that no one else has, just impossible to copy. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
.... You're talking 'bout mah?!?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Who else silly. :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
I wanna be a superheoine. :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
lol Ironically enough I wanted to be a superhero for the longest. xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
pffffffffffff xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Yeah, I agree with Cometokickass ^^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
XxKeithHarkinxX alisema …
Why did i just find out about this club..... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Because aliens. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
42 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
wewe just did. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
╔♫╗────────╔═╦╗─♫╗╔╗─╔╗─♥──
║╩╠═╦═╦═╦╦╗║╚╠╬╦╣╚╣╚╦╝╠═╦╦╗
║╦║╬║╬║╬║║║║╔║║╔╣╔╣║║╬║╬║║║
╚╩╩╩╣╔╣╔╬╗║♫═╩╩╝╚═╩╩╩═╩╩╬╗║
────♫╝╚╝╚═╝─────────────╚═♥
ஜ۩۞۩ஜ Tamaraஜ۩۞۩ஜ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
Oh... it's her birthday today. Happy Birthday, Tamara. 8D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
Happy sweet birthday cutie. *kisses* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
It's okay, it's not that big of a deal. And thanks! :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
KillingIzGood alisema …
Awesome club for an incredibly awesome user. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
I have been called a lot of things but not "incredibly awesome" X3 Thanks! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KillingIzGood ametoa maoni…
It's true. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
^ I think you're icredibly awesome yourself. :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss alisema …
upendo the description. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
hell yeah zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 alisema …
Sweet. I got my first medal in this spot. 8| ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Congrats my friend. :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss ametoa maoni…
恭喜! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
^If that means congrats. Then thanks. :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
So, I just want to say something here. I never really thanked wewe guys for defending me on that ukuta post, you're just so great all of you, I'm so lucky to have wewe as friends. Though wewe didn't really need to do that for me, but that shows how great ninjas wewe are.
And, if wewe ever were in my shoe, I would have done the same. :] Okay, I'm done ass-kissing, can I get a hug now? :| 
Excuse me, I'm not usually that emotional, well, my horoscope did say that my emotional level is high today. XP ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
*hugs you* lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Awww :3 Tamara, wewe don't have to, wewe deserve it and that's what Marafiki are for :) let's make a group hug :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss ametoa maoni…
xOXo zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brucewillisfan alisema …
Do wewe have a rockin body Tamara? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
lolwut?! O.O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
brucewillisfan ametoa maoni…
I'm sorry . Did I say something wrong? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss ametoa maoni…
Ahhhhh! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
irismess alisema …
Happy Suggar siku MY friends.!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Sugar day? XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
ohh yess. Tons of sugar candy, chokoleti mountains, Lollipops.. etc. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss ametoa maoni…
Late sugar siku my friend. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Wendy99 alisema …
YAY! that maggot's gone! *dancing with my dog* she was like a leech au something that won't go away! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
irismess ametoa maoni…
lol with the dog?? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Ok, that's not the reaction I thought from you, but damn, wewe can be cold sometimes. XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ComeToKickAss ametoa maoni…
Ohnonononono. I remember someone else used to harass you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
hujambo guys, just to let wewe know that I'm leaving fanpop for a while, I know y'all don't give a fuck, but just thought I'd let wewe know. Don't miss me, and I hope you're all still here when I get back. Thanks for all your support. Oh and there's someone. :3
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
lol I'll miss wewe Tamar :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
alright seeya Tamar. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KillingIzGood ametoa maoni…
She's not here that's for sure.:/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Taylor_4ever alisema …
nice club!!!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
LondonGoth alisema …
I upendo this club! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
thanks <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
I'm back to fresh things up around here <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sunny
Wendy99 alisema …
• ˚ •˛•˚ * 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
• ˚Happy★* 。 • ˚ ˚ ˛ ˚ ˛ •
•。★Holidays!★ 。* • ˚。
° 。 ° ˛˚˛ * _Π_____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */______/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| ˚
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
HAPPY HOLIDAYS :d zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KillingIzGood alisema …
Nice spot ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
Wendy99 alisema …
I has a sad :( where the hell are you?

_♥__♥_____♥__♥___
_♥_____♥_♥_____♥__
_♥______♥______♥__
__♥_____/______♥__
___♥____\_____♥___
______♥_\_♥_______
________♥_________

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
030303 ametoa maoni…
wewe mean Tamar20? Where did she go? :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
KillingIzGood ametoa maoni…
Oh so she's not here, I know my luck -_- zaidi ya mwaka mmoja uliopita
030303 ametoa maoni…
Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
JUSTPLAINHARRY alisema …
*.˛.°★。˛°.★** *★* *˛.
˛ °_██_*。*./ ♥ \ .˛* .˛.*.★* Happy*★ 。*
˛. (´• ̮•)*˛°*/.♫.♫\*˛.* ˛_Π_____. * ♥ ˛*★*Christmas
.°( . • . ) ˛°./• '♫ ' •\.˛*./______/~\*. ˛*.。˛* ˛. *。
*(...'•'.. ) *˛╬╬╬╬╬˛°.|田田 |門|╬╬╬╬╬* ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
Merry krisimasi :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
wewe too. :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Ditto. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Happy krisimasi wewe too my friend <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
crrazycake alisema …
YAY, I GOT A DEDICATED MEDAL! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY ametoa maoni…
Congrats CC :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Congrats zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Usui--takumi ametoa maoni…
Yay! Let's have a party! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY alisema …


╔══╗░░░░╔╦╗░░╔═════╗
║╚═╬════╬╣╠═╗║░▀░▀░║
╠═╗║╔╗╔╗║║║╩╣║╚═══╝║
╚══╩╝╚╝╚╩╩╩═╝╚═════╝ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
*smiles* zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY ametoa maoni…
onyesha them toothies :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
:)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mischievous
JUSTPLAINHARRY alisema …
GRAVITY SUCKS!!! LOL :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
No, gravity attracts bodies of mass. Sucking is the act of changing internal and external pressures to cause a flow of a substance from one pressure system to another. Often achieved through human orifices kwa expelling air from the lungs increasing internal pressure and then allowing the expansion of the diaphragm to open an area of high pressure to gain air and equalise the internal pressure.  Gravity is a warping of space causing objects to songesha in to the centre of the gravity well, like a fat kid on a trampoline causes all the other kids to slide in towards him. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY ametoa maoni…
So sucking is the act of changing internal and external pressures to cause a flow of a substance from one pressure system to another......mmm zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
Agreed, lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
cynti19 alisema …
I got Die-Hard here and it's so fast to earn here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
MAGIC. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Congrats and because people shabiki your posts, that's why ^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
^Yeah, ikr. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Thanks for changing the spot description Wendy, I really hated that "one and only" shit, I know that's how wewe feel but it was really lame, to me, no offense. :3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
*Spot's zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Aw none offense taken ^_^ where did wewe get it? Lol zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Guess. :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Ok tell me, couse I suck at guessing xD true story zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
JUSTPLAINHARRY alisema …
Received my Dedicated medal for this spot!!!! <3333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Congratulations. :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
Congrats! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY ametoa maoni…
Awww thanks :)) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
vidvida alisema …
i guess i got a dedicated here! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
maribou ametoa maoni…
Congrats<3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Beriwan ametoa maoni…
wewe DESERVE IT DEAR! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
vidvida ametoa maoni…
Thanks ^__^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
cynti19 alisema …
I got Dedicated shabiki here... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
psychopath ametoa maoni…
Nice, good for you. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cynti19 ametoa maoni…
Thanks, huh zaidi ya mwaka mmoja uliopita
JUSTPLAINHARRY ametoa maoni…
hujambo Cynti. Congrats. So did I :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
surprise
Eyeless alisema …
How come I didn't know about this spot?! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Well wewe know now :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
444 <<<< epic number <3
I don't want it to change ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Oh no, now they're 445 fans. FUUUUUUUUUUU..! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bristy15 ametoa maoni…
sry itz actually 446 nw..:P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Those are epic numbers too XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
wewe ARE JUST
█▀█░ █░░░█░ █▀▀░ ▄▀▀▄░ ▄▀▀▀▄░ █▀▄▀█░ █▀▀
█▀█░ █░█░█░ █▀░░ ▀▄▄▄░ █░░░█░ █░░░█░ █▀░
█░█░ ▀▄▀▄▀░ █▄▄░ ▀▄▄▀░ ▀▄▄▄▀░ █░░░█░ █▄▄ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
You're awesome too :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Thanks Tammie <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Wendy99 alisema …
---♥☆♥-----------♥☆♥ 
-☆-------☆-----☆-------☆ 
♥-----------♥--♥-----------♥ 
☆-----------☆-------------☆ 
-☆------------------------☆ 
---☆--------------------☆ 
-------♥---------------♥ 
----------☆--------☆ 
-------------♥----♥ 
----------------☆ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
what's crackalackin? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yusra89 ametoa maoni…
Nothing zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Good, what's up with you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
fanylove09 alisema …
Hi :D
I was just wondering if u would like to jiunge this club : 

link

This is a club i create because i really really like Tiffany.. :)
Hope u can join.. Thx a lot...

Have a nice siku !!  ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
fanylove09 alisema …
I joined ^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
nolimits alisema …
this club is awesome ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
Why people are so bitches? ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Not all of them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
You're right <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Wendy99 alisema …
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
::: (\_(\ ...*...*...*...*...*...*...*...*...::::::::::::::
*: (=' :') :: Tamara rule! :::::::::::::::::::::
•.. (,('')('')¤...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::::::::
¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸

X)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
No Wendy rules! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Lolwut? XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
Yeah a party :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hmmm
Wendy99 alisema …
God i hate it when people come to this spot and post hate maoni when they're not even mashabiki nor invited to the spot!! HATERS PLEASE GTFO! Thanks. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crrazycake ametoa maoni…
Yeah that's right get out haters :/ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Ignore them but anyway I didn't see any haters here! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Yeah it was just one bitch, kahaba but like wewe alisema I'll ignore them. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
I got the fanatic medal, nicceee xD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Congratulations. :] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
^_^ zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Usui--takumi ametoa maoni…
Congrates. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MariannaWilhelm alisema …
Awesome :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Thank wewe so much for the videos, upendo 'em. :] ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
I know you'll upendo them and you're welcome, it was nothing :) <33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Atypical_Kate alisema …
Hi :D Have nice siku everybody :D Greatings from Poland :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Hey, have a nice siku too :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Greetings from Canada. :3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Atypical_Kate ametoa maoni…
Thx :* :D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Atypical_Kate ametoa maoni…
:D zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chels_wyles01 alisema …
Y have a ood friend nemed Wendy99 I think.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Cool... I guess.. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chels_wyles01 ametoa maoni…
thats cool! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cdicaprio alisema …
I LUV LEO DICAPRIO :)

ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
i upendo him too, but, what is that have to do with the spot? lol O.o zaidi ya mwaka mmoja uliopita
chels_wyles01 ametoa maoni…
haha lol.. Jstin bieber is so hot!! :-) luv him zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Me? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
Artimous alisema …
Monkey = like it. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Wendy99 alisema …
♥ ❤ ❥ ❣ ❦ ❧ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 alisema …
     wewe ARE JUST
█▀█░ █░░░█░ █▀▀░ ▄▀▀▄░ ▄▀▀▀▄░ █▀▄▀█░ █▀▀
█▀█░ █░█░█░ █▀░░ ▀▄▄▄░ █░░░█░ █░░░█░ █▀░
█░█░ ▀▄▀▄▀░ █▄▄░ ▀▄▄▀░ ▀▄▄▄▀░ █░░░█░ █▄▄ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
Beriwan alisema …
OMG!
SO MANY FAAAAAAAAAAAANS!
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
LOL! wewe abused the nyara lock! XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
3mmarose alisema …
i've joined ^.^ Xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 alisema …
Oh wewe didn't have to do this, this is the most cool thing someone ever done to me! Thank wewe Wendy I just can't stop smiling, I suck when it comes to this emotional kind of stuff, shit. Wow I sure missed a lot while I was gone! I don't know what to say, wewe made me feel special! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
Aw Tamara I'm so glad wewe like it <3 and wewe don't have to say anything, btw, why wewe didn't join?! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
That's because wewe are, special people need someone to tell them that they are, nothing make me happier to make wewe smile <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Tamar20 ametoa maoni…
Oh I forgot! LOL! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cool
JUSTPLAINHARRY alisema …
5 zaidi mashabiki till 300 ;) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
lol yeah! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
wink
pariapink alisema …
coOl club!!:) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pariapink ametoa maoni…
:) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Wendy99 ametoa maoni…
:] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pariapink ametoa maoni…
<33 zaidi ya mwaka mmoja uliopita