Taron Egerton Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-3 na 3

jpvazza alisema …
Hi Taron, I have watched Rocket Man about 25 times and still going strong. I'm about to drive my roomate crazy at this point lol. I upendo the choreography, your voice is incredible not to mention wewe are so smoking hot, if wewe ever leave your wife, please let me know. I'm just kidding I do hope wewe have a wonderful and fulfilling marriage. The movie was so well orchestrated, the uigizaji was juu notch. I am a movie buff but this movie is at the very juu of my list. Have a wonderful day!Janine ilitumwa miezi 4 iliyopita
pobbie alisema …
Rocket Man!
Hey.. before I saw Rocket Man and purchased the record I thought Sir Elton John was lame.
(Sorry Sir John).
But god damn man wewe made it all rock!
Taron, I just upendo the way wewe present the songs of Sir Elton. Especially the rewriting of Tiny Dancer.
I have a big lump in my throat uandishi this, listening to your version of Godbye Yellow Brick Road.
I upendo wewe man. Hope to see wewe soon.

And thank wewe Sir Elton John for bringing out this amazing singer and artist. ilitumwa miezi 11 iliyopita
sad
kingkylo alisema …
Aww. I wish there were zaidi people here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Hidan71 ametoa maoni…
its hard getting people to join... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lulu2005 ametoa maoni…
Taron is honestly so talented and I really hope that with Rocketman, his name can become a household name 'cause that would be great!!! Will always upendo Taron and will always be proud of him! xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita