The Fosters (ABC Family) Club
jiunge
Fanpop
New Post
Explore Fanpop
posted by sadieralane
hi my name is sadiera and i am here to say that i upendo your show.i really wish your onyesha was a all mwaka round show. im also here to say that wewe all are amazing actors and amazing people.i think wewe all are great role models.i wish wewe all would tweet me on twitter @sadieralane. i hope i can meet wewe all one siku and it will happen soon enough.i want to thank wewe all for kusoma this and knowing how big of a shabiki i am.you might think im just another shabiki but i still want to thank you.god bless.<3



upendo sadiera