jibu swali hili

TheLefteris24 Swali

ANSWER THIS ONLY WHEN wewe THINK wewe KNOW ME WELL ENOUGH. PLEASE ?

wewe Know Everyone, I Was Really Wondering What Do wewe Think Of Me. I Mean, How Exactly Do wewe See Me ? As I alisema On The Title Please Answer This When wewe Think wewe Know Me Well Enough. Like, If We Ever Chatted Before au If wewe Have Stalked My Activity On Fanpop(LOL) And wewe Can Perceive Me As A Person Just kwa Looking At It. Just Be Honest !!!!
 TheLefteris24 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

TheLefteris24 Majibu

Unknown00 said:
I'm going to be totally honest with wewe my friend.......You're a monstrosity. You're sick, twisted, a madman, a psycho, a complete lunatic who poses a threat to the world. You're just wrong..........................................................................................

And now for my real answer. wewe are unique, different from most people I have seen. wewe can be kind, understanding, creative and quite mature. I really enjoy having a conversation with wewe and I'm not the type who talks much...
However wewe still remain a complete psycho...
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Thanks Buddy XD !!!!
TheLefteris24 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Lefi87 said:
The one before me alisema it all. wewe are a kind, creative and understanding person and yeah, it's true that you're a psycho :P You're pretty fun to talk with :D
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Well, Being A Psycho Is Something I Took From wewe People :D Anyway, Thanks !!!!
TheLefteris24 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
flightFlora said:
Your a good friend of mine wewe are cool, awesome, understanding, kind and yea we have something *great* in common
wewe are wewe always make me happy :)
I like wewe ♡♡♡♡

Friends? Lol
select as best answer
 Your a good friend of mine wewe are cool, awesome, understanding, kind and yea we have something *great* in common wewe are wewe always make me happy :) I like wewe ♡♡♡♡ Friends? Lol
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
Wow...It Really Makes Me Glad To Know That I Made Someone Happy. Thank wewe FRIEND :) !!!!
TheLefteris24 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »