jibu swali hili

Twilight Saga sinema Swali

hujambo i saw eclipse at the special midnight inaonyesha and so i liked it but i want to know what wewe think so once wewe see it if wewe can post what wewe thought of the movie.

 ldylion4444 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »

Twilight Saga sinema Majibu

Pingux said:
I loved it and it was better then the first ones.
select as best answer
posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita 
*
glad wewe liked it too
ldylion4444 posted zaidi ya mwaka mmoja uliopita
next question »