mchoro orodha

Vilabu Vyangu

         

ukuta wangu

Bromance4eva alisema kuhusu My Little Poney
wewe pathetic people have nothing better to do than to fall into the Troller's trap and ripoti them. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
candylover246 ametoa maoni…
Oh, no one's falling into any trap. If anything, wewe are. We laugh at you, since it's been pretty boring recently. What a sad little 'troll' wewe are... zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bromance4eva alisema kuhusu My Little Poney
wewe guys do realize that this is a MLP shabiki club and most Bronies are trolls, right? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Windwakerguy430 ametoa maoni…
Yeah, like wewe said. Most. We're not "most" zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bromance4eva ametoa maoni…
90% of the people on here are gay Bronies. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Windwakerguy430 ametoa maoni…
Hey, that's an improvement over calling people gay. It's nice to know wewe have variety in your insults zaidi ya mwaka mmoja uliopita
laugh
Bromance4eva alisema kuhusu My Little Poney
hahahahahaha! I upendo this ukuta so much! I'm so entertained! XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jade_23 ametoa maoni…
Haha, no way! We're also entertained kwa your stupidity and immatureness! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Bromance4eva ametoa maoni…
Fuck you!! Your fat punda mother should've had an abortion!! wewe worthless piece of shit!! >:-( zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jade_23 ametoa maoni…
Oh, yes wewe did. And your mother should've kept a receipt from the orphanage. I highly suggest wewe to leave as wewe once alisema wewe would. zaidi ya mwaka mmoja uliopita