Emily

fanpopping tangu February 2010

  • Female
  • Wyoming
  • Favorite TV Show: Doctor Who--Both the 1963 and the 2005 series.
    Favorite Movie: Enchanted, Captain America: the First Avenger, Just Like Heaven
    Favorite Musician: Celtic Thunder, Take That, Beethovan, Pachbel
    Favorite Book or Author: Written in Red and the Twilight Saga
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 1 club Dedicated (1) Die-Hard Fan in 2 clubs Die-Hard (2)

ukuta wangu

alexthedog alisema …
hi Emily, I don't know if wewe remember me (and sorry if wewe don't) but I'm from the Doctor Who club and I was just wondering how are wewe doing? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elistia ametoa maoni…
Hey! It's been a long time but yes I do remember you! I'm doing okay, had some ups and downs but that's life right? What about you? zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
Natalie_Singer alinipa heshima za my pop quiz questions
The heshima for your amazing Doctor Who karatasi za kupamba ukuta :) Oh, and Merry krisimasi and Happy New Year! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elistia ametoa maoni…
Thank wewe so much! :) And a happy holidays to wewe as well! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
bowties_r_cool alinipa heshima za my images
Hi nice to meet wewe :) I upendo your ikoni <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elistia ametoa maoni…
It's nice to meet wewe too! Thanks, I upendo your's as well!!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Elistia ametoa maoni…
And thanks for the prop! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bowties_r_cool ametoa maoni…
Your welcome :) x zaidi ya mwaka mmoja uliopita