ndoto

fanpopping tangu January 2014

  • Female, 23 years old
  • why do wewe want to know, wewe stalker?, India
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

meh
When wewe don't log into your account for 9 months and wewe come back and wewe see new stuff and new people and new maswali and new foramu and see that 'thalia blackmails percy and annabeth ' fic is the most maarufu and wewe freak out but then wewe remember that blood of olympus came out after wewe left and there has probably been a feels explosion and new members and new fanfics and probably no one even remembers wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ConnerandTravis ametoa maoni…
Kinda sad ain't it? When wewe remember a time where a ton of people were on at one time, trying to get the most maoni on their forum. When people advertised their foramu on the wall. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FantasyLover543 ametoa maoni…
and we used to bug people daily to post another chapter XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sad
elifsila alinipa heshima za my videos
hujambo long time no see!! It is bad that no one cares wewe when youı post maoni after a very long time ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
FantasyLover543 ametoa maoni…
Oh my god someone actually remembers me!! I'm sorry I've been busy it's actually my final mwaka of highschool which is considered really important in my country so I've like zero time. Haha tbh I remember people kwa their profaili pics and since wewe had changed yours it took me like 5 dakika to remember who wewe are ;) Thank wewe so much I feel so good that people actually care. Maybe I'll be free in May and I'll also be having vacations and I have so much new stuff to post! See wewe :) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
I read a maoni made kwa someone on Facebook that in BoO Jason kind of looks like John Green.....................and I agree with them XD ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
pink-bookworm ametoa maoni…
Haha I read that too zaidi ya mwaka mmoja uliopita