fanpopping tangu January 2013

  • Female, 18 years old
  • Favorite TV Show: Attack On Titan, Tokyo Ghoul and Free!
    Favorite Musician: Get Scared & My Chemical Romance
    Favorite Book or Author: Attack On Titan manga
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
PrueFever alinipa heshima za my videos
Any chance I could get wewe to vote and maybe leave a maoni in this Disney kura ya maoni I made here:

link

I'm trying to get as many Fanpoppers to vote and maoni and your vote could really help a lot :) I'd really appreciate it as every little vote counts :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
teamsalvatore98 alisema …
If wewe like Zodiac signs and RPing wewe should jiunge this club! \^3^/

link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
carlie445 alisema …
Hey, Frankie, what's with the hold-up? wewe haven't replied yet, and i'm starting to get worried... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita