fanpopping tangu December 2010

  • Female
  • Somewhere, :D
  • Favorite TV Show: Avatar, Invader ZIM, Soul Eater
    Favorite Movie: The Nightmare Before Christmas, 9, Alice In Wonderland
    Favorite Musician: Vocaloid
    Favorite Book or Author: Warriors, The Sight/Fell, Guardians of Ga'Hoole, Hunger Games
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

PrincessKupcake alisema …
uH, hEY TAVROS HERE, iM MAKING A FANFIC ABOUT THE HOMESTUCK, lIKE IF THEY WERE REAL PEOPLE, nO ONE HAVE EVER FINISH THERE AND I WANT TO BE THE FIRST ONE,sO I WANTED TO KNOW IF wewe WANTED TO HELP, i NEED ALL THE IDEAS I CAN GET, aND IF wewe HAVE ANY IDEAS JUST MESSAGE ME OK, ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PastaChick alisema …
wanna chat? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PastaChick alisema …
i saw your and on my swali that i posted, i fanning you. if wewe shabiki me too, i could teach wewe how to roleplay homestuck! but that`s only if wewe want to. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
InvaderQue ametoa maoni…
Honestly, I haven't been active enough on here(because of homestuck lol) so I probably won't roleplay much. XD but thanks for the offer and fanning! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PastaChick ametoa maoni…
no problem! wewe can chat wiith me anytiime. and niice iicon. zaidi ya mwaka mmoja uliopita