Jordan The fox, mbweha

fanpopping tangu August 2010

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

nickman12 alisema …
Hey. Its been so Long since Ive talked to you. I wish wewe were online to see this. wewe are the best friend A guy could ever ask for, let alone me. It sucks that Ive been Busy, But I try to make as much time as I can to check Up on you. So, I hope to see wewe soon. Hugs, Nick. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jordan-TheFox ametoa maoni…
woaah i havent been on this in AGES!! but awwh that soo sweet! thankyou c: zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blazeandarose alisema …
Can i use your phone ? I need 2 call heaven and thank God for a beautiful sister like wewe ! Send to 12 sisters. Even me if i am 1.TODAY
IS I upendo wewe SISTERDAY ! In 60min something will make wewe super happy , but wewe gotta tell 12 friend wewe love them. Blood au not ! I hope i get one back. I LOVE wewe SIS ! ♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
blazeandarose alinipa heshima za my videos
wewe wanna know what i don't wanna loose in 2012?? Read the first word again...=) Send this to everyone wewe love! If wewe get 5 back mwaka 2012 will be HAPPY for you!!!!!!!!♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita