jimmy, hunitumia

fanpopping tangu September 2013

  • Female
  • Nowhere
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

idunnocats alisema …
All giggly right now , wewe responded and added back. You're like everything I wanted and see in a person. wewe seem chill and mellow. Just a down to earth person. Like I already know you. :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
idunnocats alinipa heshima za my images
Excuse me, wewe do not know me here, but I am new. Excuse my French because, what I'm about to say is not very gentlemen like....HOLY FUCK wewe ARE GORGEOUS !!!! Like you're perfect in every single way and can wewe please add me back?!? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SenceGirl alisema …
Kayla can't speak for meh. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita