My Wall

Previous
crying
pinkydoll alinipa heshima za my images
Come back dear...
I miss our conversations.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pinkydoll alisema …
hujambo my Lilly
I miss wewe so much
Where are you??
Do wewe have any other account somewhere else?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
pinkydoll alinipa heshima za my images
How are wewe BTW???
What's going on in your life???
What are wewe up to nowadays??? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
pinkydoll alinipa heshima za my images
Badly I haven't watched any of the barbie movie nor any episode of dreamtopia....
It's like So bad that I haven't watched Starlight adventure yet...
I ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pinkydoll alinipa heshima za my images
How are wewe Lilly
Missing wewe badly and I am so sorry dear for not replying..
I wasn't active here for a while....
I MISSED wewe A LOT ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
yellow_frog alinipa heshima za my comments
Thanks for adding me! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pinkydoll alinipa heshima za my polls
I hope that we'll continue our conversations:)) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pinkydoll alinipa heshima za my images
Well I send wewe those msgs to remind wewe that I am missing our conversations so no need of thanks cause in friendship there's no need of sorry and thanks....... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
pinkydoll alinipa heshima za my images
Hello dear missed ya too!!!!!!!!!!
I am great but My summer vacations are about to end and School just gonna be open soon.....I am not that happy:(
What happened to your fashion classes the one wewe went to Paris for?????
And I am super excited for Starlight adventure...I have watched the trailer..BTW Have wewe watched Dreamtopia???It's like a TV special...I have watched some fewer clips...Do wewe like Dreamtopia's concept????? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
pinkydoll alinipa heshima za my images
H ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita