My Wall

Next Previous
smile
Hyori143 alinipa heshima za my videos
Participation heshima
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
girsmurf22 alinipa heshima za my images
thnx for addind me!!! i see wewe like invader ZIM as well! i was wondering if wewe would jiunge my club called girsmurf22,it is a club for a group called occupy invader ZIM and WE NEED FANS!!!!! if wewe would like to please jiunge and SPREAD THE WORD!!!!!!! THNX:{D ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mika2004 ametoa maoni…
Okay, I saw that on your club list. I didn't know there were so many invader zim clubs. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
girsmurf22 ametoa maoni…
yeah there are alot i might be going to invaderCON this mwaka and they will announce whether au not it comes back zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mika2004 ametoa maoni…
Omg wewe have to tell me if is does au not. The onyesha shouldn't have been cancelled in the 1st place. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
girsmurf22 ametoa maoni…
no it shouldn't have and yeah don't worry everybody who mashabiki the club will get a post on their ukuta telling them if it came back on au not so everybody will know that ZIM DOES NOT DIE!!!!!!! HE NEVER WILL!!!! au GIR,OR GAZ..........MAYBE NOT EVEN DIB! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
socoolgirl93 alinipa heshima za my images
Thx 4 adding me^^ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Mika2004 ametoa maoni…
No problem :-) zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ma24 alinipa heshima za my answers
Okay i'm gving wewe an heshima for the awesome answer wewe gave. (: I agree with wewe 100%! So thanks for answering. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita