mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

Neko-Tohka alinipa heshima za my polls
hii!! it's good to see some mutuals who are still around here. i hope wewe have a great siku ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
heart
ThePrincesTale alinipa heshima za my comments
I'm not around here much lately but miss wewe and the other fanpop folk, hope you're well and all the best for the new year! ilitumwa miezi 9 iliyopita
PureHeroine alinipa heshima za my pop quiz questions
Exactly, I feel the same. I mean, if someone leaves wewe because they can't accept something about your mental health then it's not really a loss in my eyes.
And your blogs are so pretty! I'll look into them. And I upendo your drawings. I recently got an ipad pro and I try to draw (not very good at it still. But I'm trying lol)
What are your career paths? I upendo it when people know what they want to do in their lives, it's a hard decision for most people. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PureHeroine ametoa maoni…
And omg yayyy! I'm happy wewe like them too. I'm pretty much obsessed with this ship xD It's the most maarufu ship the the AoT franchise, but it does have its haters. I'm been somewhat harassed kwa two users here because of it. But I'll always upendo it, there's something about them together that I just can't get over, they're so adorable. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PureHeroine ametoa maoni…
Sorry for the rant lol. I get excited when I talk about Ereri xD zaidi ya mwaka mmoja uliopita