mchoro orodha

Vilabu Vyangu

                 

ukuta wangu

ThePublicMadeU alisema kuhusu Ben Affleck
Again I do not know for sure and do not care. wewe role as Batman was the best so far. wewe have the look and the brought the personality of the comic book and cartoon Batman alive. Well Done Sir!! Bravo Bravo!! I hope wewe will play the part again!!

God be with you! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ThePublicMadeU alisema kuhusu Ben Affleck
Although when I saw what wewe did to the Batman part I was truly truly pleased. wewe looked the part! I could see wewe put your all into physically getting ready for and yes mentally. wewe respected and honored what Batman stand for and is in older kids and younger kids minds. wewe aced this one, one of your Great roles!! I do not look at the rating much, although I hear it did rate well (the movie). ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ThePublicMadeU alisema kuhusu Ben Affleck
Ben (I will call wewe this as the only name I know for wewe and I do not know wewe personally) I have seen a few of wewe movies, but I wanted to take the time to post something that I hope wewe get to read au at least hear about. It is about your roll as Batman. I know this is just my opinion, but it is mine and mine to share. I have watched all the sinema with Batman in them. From the first where Michael Keaton played the part of Batman. A number of actors have stepped up to play the part. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita