mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

sunny
TheLefteris24 alinipa heshima za my images
Hey, thank wewe for the add back !!!! ilitumwa miezi 3 iliyopita
mischievous
amzel alisema kuhusu bila mpangilio
It's really cool to see a lot of wewe all are still on here. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
BlindBandit92 ametoa maoni…
hujambo amzel wb zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
fanpop is still pretty lit. kwa lit I mean, like, the moto is this tiny candle that is burning out but we keep trying to relight it and somehow it's working even though the flame is ready to die. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Riku114 ametoa maoni…
I might have seen wewe but I doubt XD Might have been just a bit before my time period on fanpop it seems. Anyways, nice to meet wewe XD zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monkey
amzel alisema kuhusu bila mpangilio
poulamikundu ametoa maoni…
;) zaidi ya mwaka mmoja uliopita