My Wall

Next Previous
dcombs56 alisema kuhusu Billie Eilish
hujambo Billie, just want to say, stay true to your music, your
Style and yourself. Thank wewe for bringing muziki back into
My life ( long story) much upendo ❤️ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
dcombs56 alisema kuhusu Billie Eilish
I just happen to see wewe on YouTube with Howard S. First
Time I heard your music. OMG. wewe and your brother both
Blow me away. I’m 56 and grew up bluegrass so my music
Taste is pretty vast. Just wanted to say your extremely
Talented Billie and I appreciate your sound ❤️ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita