Nikky with a 'Y' ;)

fanpopping tangu November 2009

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 4 clubs Dedicated (4) Die-Hard Fan in 12 clubs Die-Hard (12)

ukuta wangu

energizerbunny alisema kuhusu Leyton Family<3
The last time I dropped kwa was 5 years ago! I didn't know it had been that long! I logged on to relive some good memories. Anyway I don't know who is active anymore, but I will always be grateful to have been apart of such a close and loving group and will cherish it forever! <3 ilitumwa miezi 5 iliyopita
mooshka ametoa maoni…
hujambo Nikky! miezi 5 iliyopita
Elbelle23 ametoa maoni…
NIKKY<33333 miss ya miezi 5 iliyopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Awww hujambo girl!! miezi 5 iliyopita
kiss
energizerbunny alisema kuhusu Leyton Family<3
Heyy! Just wanted to drop in and say hi! I miss wewe guys so much!! upendo wewe all<333 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Jessica4695 ametoa maoni…
OMG <3 hujambo hun! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Nicolas97 ametoa maoni…
hujambo nikky <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
xoheartinohioxo ametoa maoni…
Snickers!! Miss yah babe <3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
callianloverfan alinipa heshima za my links
A nyota has 5 ends. A square has 4 ends. A pembetatu has 3 ends A line has 2 ends. But the mduara, duara of our friendship has no end. ........................♥♥............................ .......... .Send this to all your best Marafiki including me , if ...............I am one! if wewe get 5 back , wewe are a good friend If wewe get 10 , wewe are popular. If wewe get 15 back, damn I'm jealous ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita