My Wall

Previous
zanhar1 alisema …
I decided to drop kwa fanpop just for nostalgia I wasn't gonna log in but then I saw your message and oml it's awesome to hear from wewe again! I know it's been a week but if wewe get this; how are you!? ilitumwa miezi 3 iliyopita
zanhar1 alisema …
Lol I was on the Biggerstaff spot for nostalgia’s sake. Idk if you’ll ever see this but I hope you’re doing well! ilitumwa miezi 9 iliyopita
smile
ThePrincesTale alisema …
Hi, I remember wewe from around the HP club years ago, how's it hanging? :) ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
meow_lps alisema …
HOW DARE wewe COPY MY MOTTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! don't worry ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 alisema …
Long time no chat. How are you? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
LifesGoodx3 alisema …
Hi I miss wewe too :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest alisema …
tbh I feel like I'm walking through a graveyard and I'm afraid of disturbing anything ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
wewe are and wewe stepped on my grave :P zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest alisema kuhusu Biggerstaff Family
I miss wewe guys ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
alexthedog ametoa maoni…
Me too! Oh my goodness! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hsmgirl14a ametoa maoni…
I miss wewe too. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
zanhar1 ametoa maoni…
Yo, I miss this spot I should be zaidi active here! Those were the glory days of fanpop! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
It does not help that no one really on. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
harrypotterbest alisema …
wow flooded with memories :$ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan alisema …
Besty are wewe still on? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
simpleplan ametoa maoni…
I just got out of job corps so we can talk again if wewe want. zaidi ya mwaka mmoja uliopita