mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

mindless_luvr alisema …
Baby I Pray wewe See This. When wewe Do, Please Say Something. Im Sorry. Im So Sorry. Please Starr. I Need To Explain Everything That Happened. Babygirl😩 Youre My Best Friend, My Boo, My Love, My Baby💙 Please Starr. Im Sorry. I upendo You. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
starrish07 ametoa maoni…
It’s me lol 💙 miezi 5 iliyopita
heart
mindless_luvr alisema …
Starr Im Sorry. Please Come Back😩 I upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
starrish07 ametoa maoni…
It’s Starr!!! I messaged you!!! I just remembered about fanpop miezi 5 iliyopita
_Chriss_ alisema …
I hope you've seen my messages 💙 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita