miss keepin it real

fanpopping tangu July 2012

  • Female, 24 years old
  • non of yall got dam biZ, Other
  • Favorite TV Show: bad girls club
    Favorite Movie: atl
    Favorite Musician: nicki ymcmb mb omg alk of the above
    Favorite Book or Author: haha u funny
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

crying
mzmayhem alinipa heshima za my images
hujambo did wewe know Cylie is real ill:( i miss herxx:( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mzmayhem ametoa maoni…
girl how can i forget you??:)xx zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smile
ray-prod-luver1 alisema …
heyyz...thnxx fo da add...i appreciate it ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
missliyah ametoa maoni…
u know kc32101 is my sis zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kc32101 alisema …
Roses Are Red,
Pepsi Is Blue,
YOU'RE FUNNY AS Hell,
That's Why Im Marafiki With You!!!!
Your My Buddie,
My Kick punda Friend,
and I Luv wewe <3
If I Don't Get This Back,
I Won't Bother wewe Again!!!!
Send This To All Your Marafiki And See How Many wewe Get Back,
If wewe Get 5 Back wewe Are A True Friend.

«3«3«3«3.•º•. I upendo You!.•º•.«3«3«3«3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita