fanpopping tangu February 2010

  • Female, 27 years old
  • United Kingdom
  • Favorite TV Show: naruto, simpsons, bleach,
    Favorite Movie: twilight, avatar, newmoon, eclips
    Favorite Musician: beyonce, rihanna, florence and the mchine, mr hudson, keshia, chipmunk
    Favorite Book or Author: twilight, newmoon, diamond girls, mates dates, dustbin baby, my sister jody
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

laugh
MiizLadiDiime alinipa heshima za my comments
Fail Boyfriend
She: Bye!
He: Ah, finally, I've waited so long.
She: wewe want me to leave?
He: NO. I dare not even think.
She: Do wewe upendo me?
He: Of course. Lots!
She: Have wewe ever cheated?
He: NO. Why are wewe asking me?
She: Will wewe kiss me?
He: Every time I get the chance!
She: Will wewe ever hit me?
He: Are wewe crazy?
She: Can I trust you?
He: Yes.
She: Darling!
Now read that from bottom to top...

LOL ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MiizLadiDiime alisema …
bonjour! if your back from America.......where the hell have wewe been???!!! biatch for not calling me and biatch again for not callin me but if your not Lol i want a really really really really really really really really really really really really really Expensive present not no cheap poundland present like some bathsalts! loool maybe something like an ipod,ipad,ds,wii,psp.house,car,swimmingpool,trampoline,diamond rings,pastry shoes,necklace,i think wewe get it xoxo cheeky chip bannana fun! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
l3371 alisema …
Hey! Nice question!^^ Way to cause controversy,LOL... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita