mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

smile
sweetlady982002 alisema kuhusu Richard Marx
Hello, I'm Sweet Lady, & I'm new here. ilitumwa siku 12 zilizopita
smile
sweetlady982002 alisema kuhusu The Beatles
Did wewe know that it's been 40 years since John Lennon was shot & killed kwa Mark David Chapman on 12/8/80?

It's true. Where were wewe when John Lennon died?

Sweet Lady

P.S.
Please Reply ilitumwa miezi 5 iliyopita
smile
sweetlady982002 alisema …
Did wewe know that it's been 40 years since John Lennon was shot & killed kwa Mark David Chapman on 12/8/80?

It's true. Where were wewe when John Lennon died?

Sweet Lady

P.S.
Please Reply ilitumwa miezi 5 iliyopita