คเzค ლ

fanpopping tangu March 2013

  • Female
  • ιѕℓαмαвα∂,
  • Favorite TV Show:
    Favorite Book or Author: нarry poттer
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

big smile
Clau2009btr alinipa heshima za my pop quiz questions
Heeeyyy👉🏻👈🏻 Are wewe there?😁 ilitumwa siku 13 zilizopita
sunny
sini12 alinipa heshima za my videos
Hey, It's been ages! How are you? Where are you? How is everything?

I have followed wewe on Insta :D I hope we get to talk zaidi often now <3
ilitumwa miezi 3 iliyopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my polls
yeah its really hard to pic a favourite member
my one is hwasa all other members are my sekunde one<3
how are wewe these days hun
anything new?
wishing wewe a beautiful thursday
your Kat ilitumwa miezi 3 iliyopita