mchoro orodha

Vilabu Vyangu

                 

ukuta wangu

angelic
101trx alinipa heshima za my articles
read ur article...so sorry. just try to think positive and maybe things will get better. u have fanpop and there's alot of nice, understanding peeps on fanpop. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
swampfox31 alisema …
I saw your article, and I truly understand what wewe are going through, and can relate to a lot of it. I'm very sorry that wewe had to go through all that. StarWarrior is right, though. wewe are not alone. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
StarWarrior alinipa heshima za my articles
I feel your pain, just remember that you're not alone. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita