fanpopping tangu September 2012

  • 24 years old
  • Republic City, The Sun
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

ukuta wangu

uploaded900 alisema kuhusu bila mpangilio
I don't normally do this but can wewe all be dears and help me out with the ICONIC yellow dress poll?

I would post a link, but fanpop won't let me, so it'd be in the most hivi karibuni kura za maoni page. ilitumwa mwezi moja 1 uliopita
CokeTheUmbreon ametoa maoni…
Have wewe tried going to your profile, clicking polls, and clicking "Polls I've Created"? That worked for me somewhat. mwezi moja 1 uliopita
uploaded900 ametoa maoni…
^That too! mwezi moja 1 uliopita
Kuro_Hyou666 ametoa maoni…
@andy10B. Well, let's be real, Belle was an absolute beauty, anyway XD mwezi moja 1 uliopita
rainy
Karoii-chan alinipa heshima za my images
Hey, your profaili is quite calming and peaceful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
uploaded900 ametoa maoni…
Thank you!! I’m glad it makes wewe feel that way zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Karoii-chan ametoa maoni…
Welcome ~ Everything's in harmony. =3 zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce alinipa heshima za my polls
Hello.How are wewe today?I've been meaning to ask wewe this for quite a while now,because of wewe "which retro anime artstyle do wewe like more?" kura ya maoni in which wewe included "The Rose of Versailles" I was wondering if wewe have watched it? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
uploaded900 ametoa maoni…
I've actually never seen any retro anime except for a couple episodes of Jungle King Tar-chan. I've noticed a some manga and anime shots of "Roses of Versailles" and I really liked the art style! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
I see.Hope that I'm not being annoying but if wewe are a shabiki of historical dramas than I would definitely recommend wewe wewe to give it a chance zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SilentForce ametoa maoni…
Thats good to hear because I was afraid that I sounded like the cringy type of shabiki thats too pushy about trying to get someone to like the thing that their like zaidi ya mwaka mmoja uliopita