Elizabeth Taylor Wall

Next Previous

inaonyesha maingizo zaidi ya ukuta 1-10 na 60

katphilpot alisema …
Who is this girl ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
She was an actress miezi 6 iliyopita
wngsmith alisema …
I have an authentic rare autograph of Elizabeth Taylor, signed Elizabeth Taylor Warner, from when she was married to John Warner in the 70's. She signed it on the back of my Piedmont Airlines flight log, I was still working as a flight attendant at the time. Double collector's item for both her signature and anyone interested in Piedmont Memorabilia as well. Message me if interested in purchasing! I have zaidi pics and can take zaidi requested specific pics. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Astradyne alisema …
One great actress and the most beautiful woman ever walked on earth...she even was perfect in her inadequateness ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
smoreent alisema …
wewe should check out the film Malice in Wonderland. It's a great classic that premiered on CBS in 1985. It stars Elizabeth Taylor as the Hollywood Gossip columnist Louella Parsons. This is a great movie for any Elizabeth Taylor shabiki and a wonderful movie overall. If wewe haven't yet seen it, wewe should check it out soon. Just tafuta for the DVD online au in other retail outlets!!! I hope wewe find this information useful. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz alisema …
wow ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
She was a good actress zaidi ya mwaka mmoja uliopita
fansfunsz ametoa maoni…
(LOL)i like it miezi 10 iliyopita
fansfunsz ametoa maoni…
hi hello nice to met u miezi 10 iliyopita
heart
MJISALIVE alisema …
upendo wewe LIZ! Queen OF ACTING! no no i take that back...GODDESS OF ACTING!!! thats better..RIP ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cherl12345 ametoa maoni…
I thought the she was a good actress as well zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MOHOR alisema …
god! frm where she got that beauty?? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MJISALIVE ametoa maoni…
no one knows............its a mysteryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy O_O zaidi ya mwaka mmoja uliopita
MOHOR ametoa maoni…
u alisema right!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJismyheart alisema …
Rest In Peace Elizabeth!!!!!
You'll be always in our heart!!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
sonic_rareware8 alisema …
A great friend to Michael Jackson, may wewe rest in peace! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Isistana alisema …
upendo wewe Elizabeth... I really hope wewe are resting in peace, I will always miss wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Idunn alisema …
R.I.P Elizabeth, wewe wil never be forgotten ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
MJgirl alisema …
I upendo wewe ELIZABETH TAYLOR YOUR ALWAYS IN MY moyo ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
DanaMJJ alisema …
MY moyo BLEEDS FOR THE LOSS OF ELIZABETH TAYLOR GOD REST HER SOUL SOOOOOOOOOOOOOOOOOO SAD ONE OF THE BEST Marafiki MICHAEL EVER HAD :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥I upendo wewe ELIZABETH FOREVER!!!!♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥GOD BLESS YOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥WILL NEVER FORGET wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
parisilove alisema …
Elizabeth Taylor was the pretties woman ever!!! I upendo her... soooo beautyful ♥♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
yorkshire_rose alisema …
Such a beautiful new ikoni and banner ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lauraluvmj alisema …
rest in peace liz... we upendo you- michael and wewe are together in heaven. thanks for looking after Michael, wewe are a true friend to him xxx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
kaka99 alisema …
what a lovely icon! upendo it!she's so beautiful! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
sandiphardy alisema …
we upendo u ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjpeterpan alisema …
R.I.P Liza!!Now wewe are in a beautiful place called heaven and now wewe are with michael!!i upendo you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sandiphardy ametoa maoni…
i agree with u zaidi ya mwaka mmoja uliopita
parisilove ametoa maoni…
yes iam zaidi ya mwaka mmoja uliopita
parisilove ametoa maoni…
too zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
parisilove alisema …
i upendo and miss u elizabeth :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twistedblondie alisema …
She truly was the most beautiful woman in the world <3
R.I.P Elizabeth ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mandali ametoa maoni…
I agree! Her eyes bedalled me the first time i had seen them! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anjariel ametoa maoni…
whaaaat?! no..! awwwwwww..! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
anjariel ametoa maoni…
sorrythat message above here.. was just whnating to say that i am not knowing WHAT to siku au if i should cry au not.. an goodneds ahs..oh?? ok.. :D!twistdblonide.. wewe are gonna write me bakc don arent you?? i am SO exitedly awaiting wewe see! so please reply as soon as wewe can!! cant wait to hear from wewe aboutmy new mermaidtaios and stuff see! YAHOOOI! ..Anjarile said..:D :S :D :D!! zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
nevenkastar alisema …
rest in peace!!!we all will miss you!! <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SurfDude ametoa maoni…
Don't worry Elizabeth we won't forget wewe [Tears] zaidi ya mwaka mmoja uliopita
SurfDude ametoa maoni…
R.I.P Elizabeth zaidi ya mwaka mmoja uliopita
mjleavemealone alisema …
her films were amazing xx ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
jadegirl23477 alisema …
She lived a long and happy life =)
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
tooch alisema …
Rest In Peace Elizabeth Taylor. wewe are and will continue to be an ikoni & a true inspiration. Such a classy woman. I will always remember wewe <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PJsandMJsgirl alisema …
Welcome to Hollywood That's what they told wewe A child nyota in Hollywood That's what they sold wewe Grace with beauty, charme and talent wewe would do what wewe were told But they robbed wewe of your childhood Took your youth and sold it for gold
Elizabeth, I upendo wewe You're every nyota that shines in the world to me Elizabeth can't wewe see that it's true Elizabeth, I upendo wewe You're zaidi than just a nyota to me.... =( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
ilovesamEvans- alisema …
RIP Elizabeth Taylor. Even though when I told most of my classmates about your untimely death they didn't know who wewe were, I will always remember you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
iluvsmj alisema …
rip liz taylor ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
NikkiLovesMJ alisema …
I never knew Elizabeth Taylor's death would inffect me so much!! :'(( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
awsomegtax alisema …
▒▐█▀▀▄░░▒▐██░░▒▐█▀█
▒▐█▒▐█░░░▒█▌░░▒▐█▄█
▒▐█▀▄▄▒█▒▐██▒█▒▐█░░

▒██░░░▒▐██▒▐█▀▀▀█▌
▒██░░░░▒█▌░▒▄▄█▀▀░
▒██▄▄█▒▐██▒▐█▄▄▄█▌
we will never for get wewe :( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
Beriwan alisema …
wewe was a grate person!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
ville70 alisema …
RIP Liz . i upendo wewe and miss you.I know wewe are in a better place now. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
monstermartha alisema …
Elizabeth was an icon. What a classy lady. One of the last of the true great actresses of an era. The world is a sadder place with her absence. At least Michael Jackson is there to keep her company. RIP ELIZABETH! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
MJ_My_Love alisema …
God Bless wewe Elizabeth ♥ We WIll All Miss Your Beautiful Talent And Your Kind Soul. May wewe Rest In Peace With Your Good Friend Michael. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
parisilove alisema …
We all will miss u elizabeth!!! We upendo wewe most...god bless you... ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
niks95 alisema …
We will all miss A True Legend we will all miss wewe and upendo wewe R.I.P Elizabeth Taylor<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
lou_thecat alisema …
The world it seems has Lost its light
The sun and clouds replaced with night
R.I.P Elizabeth Taylor
ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ClaudiaBR alisema …
May the Passage Veils open easily as wewe tread, Elizabeth... The world is much smaller without Elizabeth Taylor-- belissima and a great human being! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
mjhott alisema …
Rest In Peace Elizabeth Taylor <3<3<3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
Enchantedfan alisema …
Rest In Peace Liz Taylor. Your presence is greatly missed but your spirit will live on with your legacy wewe left us. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PJsandMJsgirl alisema …
REST IN PEACE! I'LL MISS wewe A LOT... BFF OF MIKE 4 EVER! =''( ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
foreverlovemj alisema …
Reast in peace Elizabeth Taylor. We'll miss wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
hildur96 alisema …
Rest in peace Elizabet Taylor <3 ! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
cuddly-pandas ametoa maoni…
Agreed. Elizabeth Taylor was beautiful. zaidi ya mwaka mmoja uliopita
sammiexox alisema …
rest easy beautiful. wewe will bw missed ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Rosemmett alisema …
goodbye beautiful Queen ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
angelic
Jeffrey2112 alisema …
Add aother Angel to heaven! You'll be missed Liz! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
calichic9 alisema …
One of James Deans best Marafiki and they will be reunited in heaven. god bless! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
calichic9 alisema …
Elizabeth Taylor wewe will always live on in our hearts and be remembered on earth and i know wewe are in a better place. say hi to James Dean for me, and today i will watch "Giant" for you. we upendo wewe ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
DanaMJ alisema …
MY moyo BLEEDS FOR THE LOSS OF ELIZABETH TAYLOR GOD REST HER SOUL SOOOOOOOOOOOOOOOOOO SAD ONE OF THE BEST Marafiki MICHAEL EVER HAD :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥I upendo wewe Liz forever!!!!!♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥God bless you!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!♥ ♥ ♥... ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
rainy
HeavenlyRose alisema …
R.I.P. Elizabeth Taylor. A star, a goddess, an amazing person! You'll never be forgotten... <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
liberiangirl_mj alisema …
R.I.P. Elizabeth!! we miss you, we will always miss you!! :(
wewe will be always in our hearts!! :( ♥♥ ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
peteandco alisema …
We will miss wewe . R.I.P ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
Whisperoflove7 alisema …
Rest in Peace sweet Liz, we upendo and miss you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
crying
jaynewong alisema …
Elizabeth wewe are the best for ever I will miss wewe R I P!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
phanatic4life alisema …
Child star, legendary beauty, academy award winner, daughter, wife, mother, widow, brain surgery survivor, AIDs activist, truly loyal friend, violet eyed icon, I will miss you. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
megann1992 alisema …
R.I.P. Elizabeth. wewe will be missed! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
heart
NikkiLovesMJ alisema …
R.I.P. Elizabeth <3 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
bestOlka alisema …
Elizabeth Taylor Dead At 79 ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
tynialuvsu alisema …
R.I.P Liz:') ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
PJsandMJsgirl alisema …
happy birthday Lizzie!!! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
ClaudiaBR ametoa maoni…
YES. zaidi ya mwaka mmoja uliopita