ongeza picha

Lady Gaga Picha

ongeza video

Lady Gaga Video

tengeneza kura ya maoni

Lady Gaga Kura Za Maoni

mashabiki wanachagua: Blonde
80%
20%
mashabiki wanachagua: Poker Face
21%
21%
mashabiki wanachagua: poker face
poker face
78%
lets dance
22%
mashabiki wanachagua: Paparazzi
Paparazzi
33%
LoveGame
23%
mashabiki wanachagua: umm excuse me there all good!!
umm excuse me there all good!!
30%
Eh Eh (Nothing Else I Can Say)
7%
zaidi lady gaga kura za maoni >>  
ongeza swali

Lady Gaga Majibu

1 shabiki alijibu swali hili
bado hakuna aliyejibu hili swali
7 mashabiki alijibu swali hili
2 mashabiki alijibu swali hili
zaidi lady gaga majibu >>  
andika makala

Lady Gaga Makala

zaidi lady gaga makala >>  

Lady Gaga Viungo

zaidi lady gaga viungo >>  

Lady Gaga ukuta

maytrix45 alisema …
If wewe think it's hard to contact famous people, wewe have been lied too, sorry not sorry :)

I know how wewe can finally contact "place artist name here*".

au anyone else for that matter.

If wewe want to actually make Marafiki with watu mashuhuri instead of watching them on instagram...

Just type "me" in the maoni section so I can give wewe contacts to whoever wewe want :)

But do it before it's too late.

Thanks loves :) ilitumwa miezi 4 iliyopita
Makeupdiva ametoa maoni…
Seriously get a life. Besides even if wewe did contact a celebrity, they can block wewe and wewe can, despite the crap wewe are spouting, can have a restraining order put against wewe and boy do I hope it happens to you. It's called harassment and if no celeb gives wewe their number outright then wewe are not meant to call. mwezi moja 1 uliopita
jj71 alisema …
I just went back on there and they have all been wiped off, they dont want him to come out, fucking government ilitumwa miezi 6 iliyopita
jj71 alisema …
hi i think wewe should all look at nicole sherzingers Facebook page under humanatarian siku maoni i believe the saviour is here, go and check yourselves, i believe 100% his words are so understandable, i dont think nicole knows, god exists, bless ilitumwa miezi 6 iliyopita