mchoro orodha

Vilabu Vyangu

                 

ukuta wangu

If I were a god, I would like my parents to be Athena and Poseidon (Annabeth AND Percy). What about everyone else? ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
titansgiants22 ametoa maoni…
wewe mean a demigod? wewe can't become a god from two demigods. (Unless wewe pull a Hercules and become a great hero before getting turned into a god.) miezi 2 iliyopita
Mikey098 alisema …
Hi, everyone! I hope wewe read my posts and answer my kura za maoni and questions. Thanks! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita