Sнαι // JLαω & ∂αкσтα // Fιƒту Sнα∂єѕ ♥

fanpopping tangu February 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 2 clubs Dedicated (2) Die-Hard Fan in 23 clubs Die-Hard (23) Fanatic in 5 clubs Fanatic (5)

ukuta wangu

heart
maribou alinipa heshima za my images
I just miss wewe so much,more than wewe can imagine and i wish we could talk somehow ❤️
upendo you,mari ilitumwa miezi 8 iliyopita
aNNalovechuck alinipa heshima za my articles
aliii <3 i miss you.. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
big smile
twihard203 alinipa heshima za my articles
Hey, Alina ♥ I upendo your icon! I just joined your club. How have wewe been? It's been a while, I'm Brittany if wewe forgot. Would wewe like to jiunge my club?
link
My sister Cheri (rkebfan4ever) made a club for Christian & Anastasia if wewe want to join? Also, her personal club has a lot of 50SOG pics, vids, etc.
link -Anastasia
link ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
twihard203 ametoa maoni…
If wewe join, write something on the klabu wall's and my sisters au I will give wewe a heshima for each one wewe jiunge :) I'd upendo to catch up! zaidi ya mwaka mmoja uliopita