☆ミ GoldenKookieNochu ☆ミ

fanpopping tangu September 2011

mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 8 clubs Dedicated (8) Die-Hard Fan in 10 clubs Die-Hard (10) Fanatic in 1 club Fanatic (1)

ukuta wangu

heart
GDragon612 alinipa heshima za my polls
Just two days, and we’ll see wewe again.
Life is good! So, Have a great weekend!
🍁🍂🍃🌈💖🍁🍂🍃🌈💖🍁🍂🍃🌈💖 ilitumwa siku 2 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my videos
aweee wewe are also cutie and so funny upendo that wewe know -
hahahhaa do wewe allow me to kuoga kookie xD
poor him hehe XD
oh yeah suga is hwaiting for the Kat meow =3 ilitumwa siku 2 zilizopita
heart
GDragon612 alinipa heshima za my pop quiz questions
Annyeong my sweet kookie nochu 💖

OMG I AM FREAKING OUT TO SEE THEM!!! I can`t breath aweeeee!!!!
thank wewe 💖
hahahahahhahahaha XD poor yoongi and BTS
I can scream very loud hehe
OMG if I stand in front of yoongi I would die and can`t speek just kiss and hug him awe!!!!!!! OMG!!!!!
yoongi isn`t save
and hobi wewe wreck me wewe illegal Boy Aweeee
afsgdasghdhasghdas *-*

hahaha wewe are so funny XD
I would say take your clothes of wewe illegal badass XD ilitumwa siku 2 zilizopita
GDragon612 ametoa maoni…
and take him to my flat hehe XD# siku 2 zilizopita
GDragon612 ametoa maoni…
au come to him at nyumbani =3 <3 siku 2 zilizopita