nooon .

fanpopping tangu June 2010

  • Female, 25 years old
  • Dammam, Saudia Arabia
  • Favorite TV Show: WWE / The Walking Dead / True Blood / Scrubs
    Favorite Movie: Romeo + Juliet/Catch me if wewe can/Benny and Joon/Night at the Museum/Scary Movie 3/Titanic/Troy/what's eating gilbert grape/127 Hours
    Favorite Musician: Khalid Abo Turki (Arabian Singer) / My Chemical Romance / Nickelback / Madonna / Katy Perry / Lady Gaga
    Favorite Book or Author: The Holy Quran ..
mchoro orodha

Vilabu Vyangu

Dedicated Fan in 16 clubs Dedicated (16) Die-Hard Fan in 37 clubs Die-Hard (37) Fanatic in 5 clubs Fanatic (5)

ukuta wangu

wink
muhammadadil alinipa heshima za my images
Ramadan Kareem Sister , Remember me in your prays :)
May Allah bless wewe and your loved ones. ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
kiss
jdepp4 alinipa heshima za my images
O MY....CAN'T BELIEVE wewe ARE BACK!!!! Missed wewe too :) How are you??Send me private message. wewe must tell me everything!!:*:*:** ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita
X-Rayn alinipa heshima za my polls
Wow, I'm very happy for your marriage ^^ congratz! ilitumwa zaidi ya mwaka mmoja uliopita